ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Легкоатлет з Хмельниччини здобув перемогу на змаганнях у Софії

Спорт 1719
Кам
Кам'янецький студент повернувся з перемогою зі змагань. Фото: з фейсбук-сторінки Хмельницької обласної військової адміністрації.

Для нього ці результати стали найкращими в кар’єрі.

Українські легкоатлети 21 травня у гідно представили нашу державу на міжнародних легкоатлетичних змаганнях «Нові зірки» в Софії (Болгарія). У бігу на 3000 м вони оформили переможний дубль. Серед тих, хто повернувся з перемогою, — студент з Кам'янця.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОВА, студент 3 курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Андрій Атаманюк перетнув фінішну лінію першим (8 хв13,03 сек), а Ілля Кунін з Дніпра посів друге місце (8 хв 16,97 сек).

Для обох ці результати стали найкращими в кар’єрі. При цьому, Андрій продемонстрував фантастичний фініш, подолавши останній кілометр за 2 хв 32 сек, а заключне коло – за 57,0 сек. За оцінкою фахівців, при хорошій конкуренції він вже готовий подолати важливий рубіж у 8 хвилин.

Читайте також: Випускник хмельницької гімназії став призером Європейського циклу з фехтування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую