Зірки тернопільского футболу провели свій матч у Теофіполі (ФОТО)

Спорт 2882
Войтіховський (у жовтому) з луцької Волині та Буряк з хмельницького Поділля зустрілися в Теофіполі на благодійному матчі. Фото: автора

Під час благодійного поєдинку зібрали понад 11 тисяч гривень для захисників України.

У суботу, 28 травня, в Теофіполі відбувся благодійний футбольних поєдинок, в якому місцева «Іскра» приймала зірок тернопільського футболу. Теофіпольчани, як і тернополяни, продовжують грати в футбол задля збору коштів на потреби тих, хто протистоїть російській агресії. І, якщо для «Іскри» цей матч став вже восьмим благодійним, то для зірок тернопільського футболу – вже одинадцятий.

Попри статус матчу – товариський, командам вдалося продемонструвати доволі змістовний футбол. Щоправда, в першому таймі гравці «Іскри» наче побоювалися та приглядалася до суперника, в складі якого було чимало професійних футболістів. Це і Ігор Пердута з полтавської «Ворскли», і гравці тернопільської «Ниви» Тарас Мороз, Андрій Зінь, Ігор Гатала, Роман Волохатий, а також Максим Войтіховський з луцької «Волині». По суті, стартовий склад гостей складався з досвідчених футболістів. Хоча й господарі мали в своєму складі футболістів, які пограли на професійному рівні – до прикладу, Артем Романюк та Богдан Семенець.

У Теофіполі місцева Іскра провела благодійний матч із зірками тернопільського футболу.

Іскра зіграла в темно-синій формі, а зірки тернопільського футболу в жовтій

Іскра зіграла в темно-синій формі, а зірки тернопільського футболу в жовтій.

Утім, перший тайм не став багатим на гольові моменти. Хоча саме тернополяни могли вже на 12 хвилині матчі відкрити рахунок, якби Войтіховський влучно пробив з метрів трьох. І, хоч гості володіли частіше м’ячем, на насідали на ворота «Іскри», забити їм не вдавалося. Натомість теофіпольчани на 40 хвилині матчу змогли провести швидку атаку, яка завершилася влучним ударом Вадима Альохіна. Тож на перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Поки футболісти відпочивали, на стадіоні провели благодійний аукціон. Спочатку продали м’яч з автографами тернопільських зірок футболу за дві тисячі гривень. Ще один м’яч – від Асоціації футболу Хмельницької області з автографами хмельничан «пішов» за півтори тисячі гривень. Ну, а срібна медаль «Іскри» за минулий чемпіонат області та шарф із підписами гравців продали за тисячу гривень. Всього ж, під час цього матчу, зібрали 11 тисяч та 100 гривень.

У першому таймі перевага в грі була за тернополянами

У першому таймі перевага в грі була за тернополянами. Але рахунок був не на їхню користь.

Другий тайм видався видовищнішим та результативнішим. Вже на 47 хвилині поєдинку Богдан Семенець, помітивши, що голкіпер тернополян далеко вийшов із воріт, закинув йому м’яч «за комірець», і рахунок став 2:0. Здавалося, «Іскрі» можна спокійно дограти поєдинок і виграти його. Але ж гості були іншої думки. Вони одразу почали агресивніше діяти в нападі й результат не забарився. Вже на 52 хвилині поєдинку Войтіховський відіграв один гол, а через хвилину гравець тернопільської «Ниви» Ігор Гатала зрівняв рахунок 2:2.Ще через дві гості могли забити й третій гол, адже заробили пенальті. Ось тільки Андрій Малащук із тернопільської «Ниви», який програв іза волочиський «Агробізнес», пробив повз ворота. Утім, гості все одно забили третій гол у ворота «Іскри». Він видався дещо курйозним, адже Роман Волохатий прострілював у штрафний майданчик господарів на Пердуту, а м’яч опинився в воротах.

Та на 76 хвилині поєдинку «Іскра» змогла відігратися. Дубль у матчі оформив Богдан Семенець. І, здавалося, гра так і завершиться з рахунком 3:3.Однак на останніх секундах матчу теофіпольчани пропустили атаку тернополян, яка завершилася влучним ударом капітана полтавської «Ворскли» Ігоря Пердути. Отож, зірки тернопільского футболу перемогли з рахунком 4:3.

Вже 4 червня в Теофіполі знову гратимуть у футбол. На місцевому стадіоні проведуть благодійний турнір, участь в якому візьмуть шість команд: місцева «Іскра», «Колос» з Полонного, хмельницьке «Поділля U-19», красилівський «Случ», ФК «Антоніни» та ОТГ зі Старої Синяви.

До вашої уваги фото з матчу «Іскра» - «Зірки тернопільського футболу»:

Тарас Черновецький, який був гравцем дунаєвецького Епіцентру, зіграв у Теофіполі в складі зірок тернопільського футболу.

Ігор Пердута, капітан Ворскли, відзначився одним голом у воротах Іскри

Ігор Пердута, капітан Ворскли, відзначився одним голом у воротах Іскри.

Андрій Лебідь (№7), гравець Іскри

Андрій Лебідь (№7), гравець Іскри.

Дмитро Грицик вивів Іскру на матч у статусі капітана команди

Дмитро Грицик вивів Іскру на матч у статусі капітана команди.

М'яч, який продали з аукціону за 2 тисячі гривень

М'яч, який продали з аукціону за 2 тисячі гривень.

За цей м'яч заплатили 1 500 гривень

За цей м'яч заплатили 1 500 гривень.

Маленький володар срібної медалі Іскри та шарфа з автографами гравців теофіпольської команди.