Спорт 1764
Спортсменка показала результат 14,75 метра
Спортсменка показала результат 14,75 метра. Фото: з фейсбуку управління молоді та спорту Хмельницької міськради

Вона показала свій найкращий результат у цьому сезоні.

В Осло, столиці Норвегії, триває п’ятий етап Діамантової ліги. На ньому виступає хмельничанка Марина Бех-Романчук. Вона вже змогла вибороти третє місце в потрійному стрибку. Про це розповіли в управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради.

У потрійному стрибку Марина Бех-Романчук показала результат 14,75 метра. Таким чином вона посіла третє місце. Крім того, це найкращий результат хмельничанки у цьому сезоні.

Чемпіонкою турніру стала рекордсменка світу з Венесуели Юлімар Рохас (14,91 метра). А друге місце посіла кубинка Леяніс Перес Ернандес (14,87 метра).

«Наступним стартом для Марини стане командний чемпіонат Європи», — додали у хмельницькому управлінні молоді та спорту.

Нагадаємо, попередній етап «Діамантової ліги» проходив наприкінці травня у Марокко. Тоді Марина Бех-Романчук під час змагань у потрійному стрибку виборола срібло. Вон показала результат 14,65 метра.