Футбол. «Поділля» - «Колос»: матч, в якому одна з команд вперше програла в чемпіонаті (ФОТО)

Спорт 3193
У матчі Поділля - Колос було чимало гострих моментів, атак, боротьби та... два забитих голи. Фото: автора

У першості області відбувся пропущений поєдинок 7 туру.

Ще 10 червня в чемпіонаті Хмельницької області з футболу пройшли поєдинки 7 туру. Але один із них провели лише сьогодні – 15 червня. Причина – участь «Колоса» з Полонного в аматорській першості України, в якій команда Сергія Бадрака завершила змагання на стадії 1/4 фіналу. І ось гра «Колоса» в Хмельницькому проти «Поділля» - матч двох команд, які ще не програвали.

Гостям доволі швидко вдалося відкрити рахунок у матчі, коли на старті поєдинку (на 7 хвилині) відзначився Микола Коляда. Щоправда, до цього у «Поділля» був шанс забити, але гостей від голу врятував голкіпер Владислав Коцюбинський.

Після забитого голу, команда з Полонного взяла м’яч під власний контроль, а «Поділля» намагалося будувати свою гру на контратаках. Та ближче до середини першого тайму ситуація на полі вирівнялася. Пішла гра на зустрічних курсах. «Колос» міг збільшити свою перевагу, а «Поділля» - зрівняти його. Утім на 37 хвилині забила саме команда з Полонного – до атаки гостей підключився захисник Ігор Носарєв, який замкнув навіс із фланга і рахунок став 0:2.

У другому таймі «Поділля», в складі якого, здебільшого, 17-річні юнаки, намагалося врятуватися від поразки. Але досвід гравців «Колоса» дався взнаки. 0:2 – чергова перемога команди з Полонного та перша поразка хмельничан у чемпіонаті області 2023 року.

У 8 турі, матчі якого заплановані на 17 червня, «Колос» вдома прийматиме ФК «Дунаївці», а «Поділля» на виїзді зіграє з ФК «Антоніни». У Деражні «Олімп» прийматиме «Енергетик-ХАЕС» із Нетішина, а «Вікторія» в Городку – ФК «Жищинці». У Теофіполі «Іскра» зіграє з «Оболонню-Чемерівцями», а в Красилові «Случ» прийматиме «Перлину Поділля» з Білогір’я.