Кікбоксери з Хмельниччини вибороли медалі на Кубку світу

Спорт 2126
Вони повернулися одразу з трьома золотими, однією срібною та трьома бронзовими медалями. Фото: зі сайту Хмельницької ОВА

За перемогу змагалися понад дві тисячі спортсменів.

Протягом 15-18 червня у Будапешті, столиці Угорщини, проходив Кубок світу з кікбоксингу WAKO. В складі збірної України на змаганнях виступили вісім спортсменів з Хмельницької області. Більшість здобули золоті, срібну та бронзові медалі.

За інформацією Хмельницької обласної військової адміністрації, на Кубку світу змагалися 2 тисячі 24 спортсмени з 43 країн світу. Більшість спортсменів з Хмельниччини повернулися одразу з трьома золотими, однією срібною та трьома бронзовими медалями.

У різних вагових категоріях перемогу на Кубку світу здобули:

• Антоніна Осецька у ваговій категорії 56 кілограмів (лоу-кік);
  • Роман Пшеничний у ваговій категорії 81 кілограм (лоу-кік);
  • Роман Андрійчук у ваговій категорії 67 кілограмів (К-1).

Натомість Данієль Тимчук у ваговій категорії 86 кілограмів (лоу-кік) посів друге місце.

Ще троє спортсменів здобули бронзові медалі. Серед них:

• Максим Галагодза у ваговій категорії 63 кілограми (фул-контакт);
  • Олександр Невмержицький у ваговій категорії60 кілограмів (лоу-кік);
  • Даніл Цимбал у ваговій категорії 86 кілограмів (лоу-кік).

Крім того, п’яту сходинку змагань посів Сергій Лабатюк у ваговій категорії 67 кілограмів (лоу-кік).

«Спортсменів підготували тренери Анатолій Лабатюк і Сергій Когут», — додали у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.