Футбол. «Агробізнес», «Епіцентр» та «Поділля» провели матчі в першій лізі (ФОТО)

Спорт 2204
Нива з Бузової змогла виграти в Хмельницькому у Поділля
Нива з Бузової змогла виграти в Хмельницькому у Поділля. Фото: автора

Відбулися поєдинки другого туру.

Сьогодні, 6 серпня, в чемпіонаті України з футболу в першій лізі пройшли матчі другого туру в групі «А», де виступають одразу три команди з Хмельниччини. І дві з них – перемогли.

Волочиський «Агробізнес» вдома приймав харківський «Металіст». Подоляни, які в стартовому турі поступилися на Київщині «Ниві» з Бузової 2:1, цього разу змогли здобути перемогу. Щоправда, вже на 7 хвилині поєдинку «Металіст» відкрив рахунок, після того як відзначився Даніїл Тепляков. Але господаряв вдалося швидко відігратися – на 26 хвилині матчу рахунок став 1:1 – забив Віталій Равлик.

Вже в другому таймі, на 57 хвилині, Даниїл Волков вивів «Агробізнес» уперед. Ну, а крапку в матчі поставив Роман Толочко, який на 78 хвилині реалізував пенальті. Отож, «Агробізнес» - «Металіст» 3:1.

Кам'янець-Подільський «Епіцентр», який в першому турі переміг в Ужгороді «Металіст» з рахунком 1:0, знову гостював на Закарпатті. Цього разу команді протистояв ФК «Хуст». І вже на 12 хвилині поєдинку Максим Гірний, після прострілу Сергія Стеня, вивів свою команд вперед у рахунок. Більше голів у цій грі не було. Тож матч «Хуст» - «Епіцентр» завершився з рахунком 0:1.

А в Хмельницький до «Поділля» завітала «Нива» з Бузової. Хмельничани, зігравши внічию в Івано-Франківську з «Прикарпаттям» 1:1, прагнули здобути домашню перемогу. Але… На 39 хвилині, після кутового, голкіпер Антон Задерейко помилився на виході й м'яч влучив у ногу захиснику Глібу Савчуку та полетів у бік воріт. Ніхто з хмельничан не зміг його вибити, а ось Кирило Прокопчук встиг вколотити його в ворота «Поділля» - 0:1.

На 62 хвилині матчу хмельничани залишилися в меншості – другу жовту кратку отримав Олег Веремієнко і «Поділля» залишилося в меншості. І хоч на 87 хвилині склади стали рівними – у «Ниви» другу жовту карту отримав Павло Західний, але рахунок у грі на той момент вже був 0:2. Адже на 80 хвилині гості заробили пенальті, який реалізував Руслан Паламар. У підсумку матч «Поділля» - «Нива» завершився з рахунком 0:2.

У третьому турі «Епіцентр» 11 серпня в Кам'янці-Подільському прийматиме волочиський «Агробізнес». А «Поділля» 12 серпня в Ужгороді проведе поєдинок проти харківського «Металіста».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Бузова):

Гравці Поділля та Ниви подякували ЗСУ за те, що вони мать змогу грати в футбол

Гравці Поділля та Ниви подякували ЗСУ за те, що вони мать змогу грати в футбол.

Поділля Хмельницький - Нива Бузова - матч, в якому кожна з команд прагнула перемогти