Першість області з футболу: сім голів у Теофіполі та напружений матч у Хмельницькому (ФОТО)

Спорт 5894
У Хмельницькому Поділля в чемпіонаті області зіграло з ФК Антоніни та зазнало мінімальної поразки

Зіграні чотири з п'яти матчів 5 туру.

26 серпня в чемпіонаті області з футболу пройшли матчі 13 туру. У чотирьох матчах команди забили 14 голів. Щоправда, половина з них була забита в Новоставцях, що неподалік Теофіполя. Ще одна гра має пройти в Полонному 30 серпня, в якій «Колос» прийматиме «Оболонь-Чемерівці».

Найрезультативнішим поєдинком 26 серпня став матч «Іскри» проти городоцької «Вікторії». Утім, в першому таймі господарі поля забили лише один гол – на 43 хвилині забив Андрій Дурдас. Але в другому таймі «Іскра» забила ще шість голів. Спочатку Денис Калюжняк на 52 хвилині забив, а згодом, на 60 хвилині, Дурдас оформив дубль. Згодом голи Богдана Скромінського, два м'ячі Олексія Пасічника та результативний удар Володимира Семенюка встановили остаточний рахунок. «Іскра» - «Вікторія» - 7:0.

У Білогір'ї також видався результативним поєдинок, в якому «Перлина Поділля» приймала ФК «Жищинці». У ньому команди забили 5 голів. Результативними стали перші 21 хвилини, коли команди забили чотири м'ячі. У господарів відзначилися Блессінг Кахока та Олек Гребенюк, у гостей – Олександр Ковальчук та Дмитро Власов. Та перемоний гол був забитий на 81 хвилині – його автором став Олег Гребенюк. Тож «Перлина Поділля» перемогла «Жищинці» 3:2.

Один із центральних матчі туру пройшов у Красилові, де «Случ», який йде на другому місці, приймав четверту команду першості «Енергетик-ХАЕС» з Нетішина. У цій грі все вирішив гол Вадима Денисюка на 66 хвилині. «Случ» поступився «Енергетику-ХАЕС» 0:1.

У Хмельницькому юнацький склад Поділля приймав ФК Антоніни.

А в Хмельницькому юнаки з «Поділля» приймали ФК «Антоніни». Вже на 14 хвилині матчу гості заробили пенальті, який реалізував Владислав Пашківський. Здавалося, що команда з Красилівщини зможе продовжити свій успіх, але достинути хмельничан у першому таймі не змогла. А ось у другій половині матчу… «Поділля» виглядало цікавішим та гострішим. Хмельничани створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, навіть одного разу «Антоніни» від голу врятувала стійка, але зрівняти рахунок господарям так і не вдалося. «Поділля» - «Антоніни» - важкий матч для обох команд, який завершився з рахунком 0:1.

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Антоніни»:

Поділля - Антоніни - матч 13 туру чемпіонату Хмельницької області з футболу, який завершився з рахунком 0:1