Спортсмен з Хмельницького Олександр Маковей завоював «золото» на Іграх нескорених-2023

Спорт 2256
Олександр Маковей виборов «золото» у перший день Ігор нескорених-2023
Олександр Маковей виборов «золото» у перший день Ігор нескорених-2023. Фото: Хмельницької ОВА

Військовослужбовець став найкращим у штовханні ядра серед чоловіків у класі IF8.

В німецькому Дюссельдорфі у перший змагальний день мультиспортивного турніру серед ветеранів і військовослужбовців були розіграні медалі в легкій атлетиці й пауерліфтингу, а також відбулися стартові матчі з регбі на візках. Єдину золоту нагороду для України завоював капітан команди Олександр Маковей. Повідомлення з привітанням військовослужбовця з Хмельниччини було опубліковано на сторінці обласної військової адміністрації у фейсбук.

Олександр Маковей став найкращим у штовханні ядра серед чоловіків у класі IF8. Його переможною спробою виявилася остання, третя – на 10,4 метри. На другому місці американець Ґреґорі Кворлес з результатом у 10,2 метри. «Бронзу» отримав інший представник США Джеральд Блейклі.
За підсумком першого дня змагань українці завоювали шість медалей: «золото», три «срібла» та дві «бронзи».

«Вітаємо Олександра Маковея з чудовим стартом на Іграх і бажаємо медального поповнення в наступних видах!», - йдеться у повідомленні Хмельницької обласної військової адміністрації.