Володимир Лахман – бронзовий призер Європи

Спорт 1585

Завершився чемпіонат Європи з панкратіону, який цього року пройшов у польському містечку Горліс.

На змагання європейського ґатунку з’їхалося 250 спортсменів із 24 країн. Однак найбільше учасників було у ваговій категорії до 60 кілограмів, в якій змагався і єдиний представник Хмельниччини Володимир Лахман. Представник обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» на шляху до півфіналу здолав суперників з Угорщини, Румунії та Польщі, однак потім зазнав поразки у сутичці з французом, який, між іншим, є діючим чемпіоном світу. І ця поразка означала  лише одне – Володимир боротиметься за «бронзу». Вибороти третє місце теж було нелегко, адже супротивником Лахмана став минулорічний чемпіон Європи з Росії. Однак на килимі росіянину не допомогли ні регалії, ні досвід – Володимир Лахман просто був сильнішим, а тому заслужено здобув звання  бронзового призера чемпіонату Європи.