Футбол. «Агробізнес» - «Епіцентр»: обласне дербі, яке не виявило переможця (ФОТО)

Спорт 1236
У матчі Агробізнес - Епіцентр було чимало боротьби, адже гравці обох команд прагнули виграти цей поєдинок. Фото: автора

У першій лізі чемпіонату України з футболу центральний матч туру пройшов у Волочиську.

До поєдинку 12 туру «Агробізнес» та «Епіцентр» ділили між собою третє та четверте місця в першій лізі групі «А». А тому обидві команди прагнули виграти матч у Волочиську, щоб вийти на «чисте» третє місце. Утім, як і в першому колі в Кам'янці-Подільському, «Агробізнес» та «Епіцентр» зіграли внічию 1:1.

Кам'янчани ще до матчу зіштовхнулися з кадровими проблемами – на передматчевій розминці травми зазнав голкіпер Сергій Чернобай. А вже за перші пів години гри, «Епіцентру» довелося проводити ще дві заміни, пов'язані з травмами. «Такого ще не було… на розминці воротар травмувався, дві вимушені заміни по травмам, абсолютно провальний старт – пропускаємо м'яч, ще могли пропустити», - після гри коментував головний тренер «Епіцентра» Сергій Нагорняк.

Агробізнес - Епіцентр - матч 12 туру

Агробізнес та Епіцентр провели матч 12 туру в Волочиську.

А початок гри і справді був за господарями поля. Вже на третій хвилині Роман Кузьмин міг відкривати рахунок, але не реалізував вихіх віч-на-віч із голікпером «Епіцентра» Романом Жмурком. Та на 10-ій «Агробізнес» все таки забив – свій перший гол у складі волочиської команди забив орендований в львівських «Карпат» Денис Галенков – 1:0.

Денис Галенков відкрив рахунок у матчі на 10 хвилині

Денис Галенков відкрив рахунок у матчі на 10 хвилині.

Команда з Волочиська могла подвоювати рахунок на 24 хвилині, коли знову Кузьмин вийшов віч-на-віч із Жмурком, але знову не зміг переграти голкіпера гостей.

У другому таймі все змінилося. Кам'янчани почали грати швидше та небезпечніше. І на 64 хвилині, після кутового, Андрій Ліповуз зміг відновити рівновагу в рахунку – 1:1. Ще через дві хвилини «Епіцентр» міг повести в рахунок, коли на вістрі атаки опинився Владислав Кристін, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Були ще моменти в футболістів оюох команд, але матч так і завершився внічию 1:1.

Олександр Чижевський, головний тренер «Агробізнеса», після гри сказав, що залишився задоволеним результатом. «Ми грали з дуже хорошою командою. Я вважаю, що «Епіцентр», мабуть, зараз одна з найкращих команд у нашій групі в плані ведення гри, тому що підібрані дуже хороші футболісти, які грають у комбінаційний футбол, включають швидкість», - зауважив наставник волочиської команди.

У 13 турі на «Епіцентр» очікує ще одне обласне дербі - 20 жовтня в Кам'янець-Подільський завітає хмельницьке «Поділля». А «Агробізнес» 21 жовтня в Волочиську прийматиме «Хуст». Хмельницьке «Поділля» свій поєдинок 12 туру проведе завтра, 15 жовтня. У гості до хмельничан завітає харківський «Металіст».