"Хмельничанка" зустрілася з тернопільськими гандболістками

Спорт 1736

26 і 27 жовтня жіноча гандбольная команда з Хмельницького провела матчі 2-го туру першості України у вищій лізі.

До Хмельницького завітали дівчата з тернопільської команди "Пед-Університет-Енерго" (Тернопіль), які в першому турі також взяли максимум очок. Тому не дивно, що протистояння сусідів виявилось запеклим.

В п’ятницю сильнішими виявились тернополянки, які в закинули на чотири м’ячі більше, але наступного дня господарки взяли реванш. Програючи після першого періоду з рахунком 12:18, підопічні Ігоря Поварчука після перерви переломили хід матчу і відсвяткували перемогу 28:25.

Таким чином, після двох турів "Хмельничанка" обіймає першу сходинку в турнірній таблиці, лише за додатковими показниками випереджаючи "Пед-Університет-Енерго".