ye-logo.v1.2

Нещасний випадок виявився злочином

Суспільство 2431

До Віньковецького райвідділу міліції надійшло повідомлення про раптову смерть в реанімаційному відділені центральної районної лікарні 47-річного жителя одного із сіл району. Попередня версія — від переохолодження, але судово-медична експертиза показала зовсім інше…

Слідчо-оперативні групи Віньковецького райвідділу міліції вирушили до центральної районної лікарні та за місцем проживання померлого одразу після отримання повідомлення. Як зазначають в Управлінні МВС України у Хмельницькійобласті, під час огляду трупа видимих ознак насильницької смерті виявлено не було, але його все одно направили на судовомедичну експертизу до Ярмолинецького міжрайонного бюро СМЕ. Експерти виявили на тілі загиблого тілесні ушкодження у вигляді перелому правої скроневої кістки та забою головного мозку.

Слідчо-оперативна група, що виїхала у село, доволі швидко з’ясувала усі обставини, які передували злочину. Потерпілий, який був відомим у селі п’яничкою, того дня заробив на яблуках копійчину-другу і вирішив на усі гроші купити горілки. Пізнього вечора він прийшов на подвір’я до свого односельця і вимагав продати йому горілки. 27-річний господар наказав непроханому гостю йти геть. Коли ж той продовжував оббивати пороги, власник будинку почав виштовхувати його з подвір’я. Від чергового стусана він упав на бетонну долівку і втратив свідомість. Злякавшись того, що накоїв, молодий чоловік виволік потерпілого зі свого двору на узбіччя дороги, де залишив напризволяще, і де його вранці знайшли місцеві жителі. До отриманих травм додалося ще й переохолодження, і в районній лікарні чоловікові уже не змогли допомогти — через день він помер.

Стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую