ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Гроші взяли, а вікна так і не поставили

Суспільство 2385
Про такі вікна жертвам шахраїв доведеться ще помріяти.
Про такі вікна жертвам шахраїв доведеться ще помріяти.. Фото: windom.com.ua

У Старокостянтинові затримали двох молодиків, які пропонували громадянам псевдо-послуги із встановлення металопластикових вікон. Щонайменше п‘ятеро жителів Старокостянтинівського району стали жертвами їх махінацій. У правоохоронців є підозра, що шахраї встигли «попрацювати» й в обласному центрі.

В Управлінні МВС України у Хмельницькій області розповіли про винахідливих хитрунів, які заробляли на довірливих подолянах. Мешканець Білогірського району через об‘яву у газеті про пошук партнера для ведення бізнесу познайомився із 22-річним молодиком, жителем Ізяславського району. Яким чином вони між собою домовились, зараз слідчі з‘ясовують, але уже за деякий час після першої зустрічі зловмисники влаштувались працювати в одній із фірм Хмельницького, що надавала послуги із встановлення металопластикових конструкцій.

Чи то хлопці не справлялись із обов‘язками, чи то дуже швидко проявилась їх справжня натура — з фірми їх звільнили. Ось тоді вони й почали використовувати здобутий досвід, обманюючи земляків.

Чоловіки виїхали на тимчасове проживання у Старокостянтинів та просто на вулиці роздавали роздруковані на принтері об‘яви про встановлення дверей та вікон з металопластику. Оскільки подібним чином рекламують свій бізнес справжні майстри та власники фірм, громадяни, звертаючись до молодиків за послугами, навіть не думали, що потрапляють на «гачок» до шахраїв.

Чоловіки приходили до клієнтів додому, справно вимірювали потрібні поверхні та вимагали завдаток, а щоб люди продовжували їм вірити та не сумнівалися у репутації їх фірми, підписували з ними ділові угоди на фіктивних бланках з фіктивними печатками, походження яких наразі встановлюється.

Звісно, громадяни так і не дочекалися ні своїх нових вікон-дверей, ні повернення грошового завдатку. Загальна суму, на яку зловмисники ошукали подолян сягає понад 10 тисяч гривень. Наразі слідчі встановлюють чи немає потерпілих серед мешканців Хмельницького.

Згідно частини 2 статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», чоловікам загрожує до 3 років позбавлення волі. Громадянам же потрібно бути більш обачними із вибором пропозицій на ринку послуг, не купуючись на оманливе слово «дешево». 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую