ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Прокурор Хмельницької області назвав застосування заходів адміністративного примусу тотальною репресією

Богдана Хмельницька Суспільство 2397
Фото: uastudent.com

Кожен четвертий повнолітній хмельничанин минулоріч був притягнутий до адміністративної відповідальності.

Таку сумну статистику на колегії з питань додержання законів про адміністративні правопорушення заявив прокурор Хмельницької області Юрій Голуб. Він назвав застосування заходів адміністративного примусу тотальною репресією. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

На Хмельниччині провадження у справах про адміністративні правопорушення здійснюють 42 правоохоронні, контролюючі та представницькі органи. Ними складено минулого року понад 226 тисяч протоколів, з них основна частина - за порушення Правил дорожнього руху. І хоч у поточному році завдяки вжитим спільним заходам наполовину менше громадян притягнуто до адмінвідповідальності, суттєво це на профілактику правопорушень та злочинів у регіоні не вплинуло.

Перший заступник прокурора області Руслан Мартиненко піддав критиці невиправдану «активність» працівників міліції, які продовжують незаконно доправляти та утримувати громадян без будь-якої реєстрації та дотримання встановлених строків.

Стурбував присутніх також стан виконання постанов про накладення адміністративних стягнень, оскільки до бюджету стягується не більше 50 відсотків із накладених штрафів.

Керівництво прокуратури області поставило вимогу перед підпорядкованими прокурорами активізувати нагляд у цій сфері, зокрема, своєчасно реагувати на протиправні дії працівників правоохоронних та контролюючих органів, скасувати незаконні постанови. За результатами проведених у поточному році прокурорських перевірок, внесено 460 документів реагування, до відповідальності притягнуто понад 350 посадових осіб, з яких майже половина – посадовці контролюючих органів, 42 відсотки - працівники міліції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую