ye-logo.v1.2

Активізують інформаційно-просвітницьку роботу з профілактики ВІЛ-інфекції / СНІДу

Суспільство 5281
Статистика показує, що в області зростає питома вага осіб, інфікованих статевим шляхом.
Статистика показує, що в області зростає питома вага осіб, інфікованих статевим шляхом.. Фото: pokrov.lviv.ua

Відбулося засідання комісії з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / СНІДу при міській раді.

Провів засідання заступник міського голови Григорій Давиденко. На зібранні розглянули питання проперебіг виконання Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 – 2013 роки» у Хмельницькому впродовж 2012 року.

Серед іншого, членам ради та керівникам відповідних управлінь доручили активізувати інформаційно-просвітницьку роботу з профілактики ВІЛ-інфекції / СНІДу, широко використовувати соціальну рекламу, підготувати та провести цикл лекцій про необхідність дотримання здорового способу життя.

Довідково:
За даними Хмельницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом, за поширеністю ВІЛ-інфекції Хмельницька область посідає 16 місце в Україні, а серед західного регіону - перше.
Серед ВІЛ-інфікованих, які перебувають на обліку, переважну частину складають особи репродуктивного та працездатного віку, тобто люди, віком від 18 до 49 років (90%), а молоді люди віком від 18 до 24 років складають 12%.
Зростає частка жінок з позитивним статусом.

Обстеження на наявність антитіл до вірусу імунодефіциту людини у місті Хмельницькому можна пройти анонімно та безкоштовно в будь-якому амбулаторно - поліклінічному закладі або в лабораторії обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом.
Вчасна діагностика дасть можливість призначити лікування та продовжити активне життя. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую