ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

Працівники ДАІ Хмельниччини застосували табельну вогнепальну зброю до нетверезого водія

Суспільство 2190
Горе-водія таки затримали.
Горе-водія таки затримали.. Фото: udai.km.ua

Близько 23.30 годин 26 листопада під час нагляду за дорожнім рухом у Кам’янці-Подільському по вул. Д. Галицького екіпаж ДАІ подав вимогу про зупинку автомобілю Форд Оріон, оскільки той порушив Правила дорожнього руху.

Як повідомляє УДАІ Хмельниччини, інспектор ДПС ДАІ  світним жезлом надав сигнал для зупинки транспортного засобу. Але водій ігноруючи законні вимоги працівника міліції не зупинився, при цьому збільшив швидкість руху в напрямку Чернівецької області. Працівниками ДАІ розпочали переслідування автомобіля та по радіозв’язку викликали на допомогу наряд ДПС ДАІ.

Під час переслідування автомобіля Форд Оріон водій своїми діями створював небезпеку для інших учасників дорожнього руху та в результаті переслідування неодноразово пошкодив службові автомобілі працівників ДПС ДАІ. З метою примусової зупинки автомобіля Форд Оріон, керуючись ст. 15 ЗУ "Про міліцію", працівники ДПС ДАІ застосували табельну вогнепальну зброю, зробили попереджувальні постріли в повітря та після подальшого ігнорування водієм автомобіля Форд Оріон вимог працівників ДАІ про зупинку авто, зробили постріли по колесах автомобіля. В результаті пошкодження переднього лівого колеса автомобіль Форд Оріон перетнувши проїзну частину зупинився на лівому узбіччі в полі на території Чернівецької області. Після того як автомобіль зупинився, водій почав тікати в бік поля, в авто ж залишився пасажир. Через сильний туман, злочинець зник з поля зору працівників Державтоінспекції. Інспектори одразу ж викликали на допомогу працівників міліції із залученням службової собаки. По гарячих слідах міліція знайшла правопорушника в 200 м. від дороги - той сховався під деревом.

Водій та пасажир були у стані сильного алкогольного сп'яніння. Водій виявився мешканцем Дунаївців 1986 р.н. Нині автомобіль знаходиться на арешт майданчику, по даному факту проводиться подальша перевірка. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую