ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Під враженням від порно хлопець збезчестив сестру

Суспільство 7292
Фото: news.elise.com.ua

У Теофіпольському районі 19-річний юнак після перегляду відео для дорослих зґвалтував свою малолітню сестру. Коли про інцест дізналась мама, розпусник утік з дому.

Як повідомили в Управлінні МВС України у Хмельницькій області, для затримання зловмисника працівники міліції влаштували засідку і уже через декілька годин він давав покази слідчому. Того ранку він встиг посидіти за пляшкою із товаришем, тож коли побачив шестирічну сестричку, яка прийшла зі школи та переодягалася, схиблений оковитою та розпусним відео розум затьмарила хіть. Молодик роздягнув дитину, запевняючи, що наступні його дії носитимуть велику приємність для обох та є абсолютно природними. Після задоволення своїх потреб ще й неприроднім способом, зловмисник допоміг плачучій дівчинці вмитися та наказав нікому не розповідати про їх таємницю.

Про пережите жахіття потерпілої першою дізналася її 17-річна сестра. Вона звернула увагу на засмучену і заплакану дитину, коли повернулася разом із матір'ю та ще однією трирічною сестрою з районної лікарні, куди вони вранці поїхали.

Мати, налякана почутим, одразу повезла дитину у лікарню, де під час огляду у неї виявили пошкодження зовнішніх та внутрішніх статевих органів у вигляді саден та подряпин.

Хтивому братові, відповідно до частини 4 статті 152 Кримінального кодексу України «Згвалтування», може загрожувати до 15 років позбавлення волі. З дівчинкою ж наразі працюють психологи та педагоги. Сім‘я до цього часу стояла на обліку у центрі соціальних служб як така, що потребує матеріальної допомоги. На вихованні у 38-річної матері всього п‘ятеро дітей. Постійно дбаючи про забезпечення їх усім необхідним, жінка, очевидно, не завжди мала час ще й на їх духовний розвиток, враховуючи попередню судимість первістка та відбуття наразі покарання за хуліганство та злочини, пов‘язані із наркотиками, ще одного, 18-річного сина. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую