ye-logo.v1.2

Мрії збуваються на Різдво

Суспільство 2537
Фото: Дмитро Скрипник

У «Проскурівському телеграфі» № 50 від 13 грудня 2012 року йшлося про акцію, яку ми спільно з хмельницьким обласним благодійним фондом «Карітас» збиралися провести протягом різдвяно-новорічних свят.

 І закликали представників бізнесу та небайдужих хмельничан підтримати кілька родин, надавши їм посильну допомогу.
Тож нам дуже приємно, що таких людей виявилося чимало. Отож…

Валентин Мілляр, 14 років.
Живе разом з мамою Ларисою. Батько і 23-річна сестра хлопчика Юля померли. Намагаючись боротися зі смертельним недугом доньки, Лариса витратила усі гроші, продала квартиру і позбулася бізнесу.
Нещодавно у Валентина виявили гнійний остеомієліт кості, через що він навчається вдома. Хлопчик переніс уже три операції. На черзі - четверта.
Одразу ж після нашої статті необхідні на лікування півтори тисячі принесла зовсім незнайома жінка. А через кілька днів, завдяки директору Хмельницького регіонального центру з інвестицій та розвитку Богдану Міхняку та працівникам ТМ «Насолода», Валентин отримав новенький нетбук. При спілкуванні хлопчик так вразив Богдана Григоровича, що той дав йому ще кошти на проведення Інтернету.

Олена (13 років), Денис (10 років), Ярослав (15 років)
Максимко (2 роки), Сашко (рік) Ковальчуки

Валентина Ковальчук опікується п’ятьма дітьми - трьома власними, і двома доччиними, яка, покинувши дітей, подалась блукати світом.
В маленького Сашка виявили запущену катаракту й поранення кришталика.
І люди знову допомогли. На операцію малюку зібрали більше десяти тисяч гривень! Люди приходили до Валентини додому, приносили продукти й одяг. Перед самим Новим роком Сашка прооперували в ОХМАТДИТі. Коштами на придбання доволі дорогих ліків, які ще довго знадобляться малюку, пообіцяв допомогти начальник міського управління охорони здоров’я Михайло Василишин.

Богдана Собко, 17 років
Богдана навчається на першому курсі Львівського національного університету, на фізико-математичному факультеті. Мешкає дівчина з матір’ю та бабусею. Сама Богдана хворіє на тромбоцитопатію (погане згортання крові), недугу, небезпечну для життя. Її мама має серйозні проблеми із серцем.
Щоби підтримувати себе, дівчині потрібне якісне харчування та вітаміни, але, оскільки все йде на лікування Богдани та мами, іноді на день на всіх трьох припадає кілька картоплин та морквина.
За кошти, надані приватним підприємцем, який побажав залишитися невідомим, та зібрані працівниками «Насолоди» Богдана отримала в подарунок повний набір якісного кухонного приладдя.

Андрій Розанов, 3 роки
У цій родині дев’ять чоловік мешкають у двокімнатній квартирі. Живуть дуже бідно - на прабабусину мінімальну пенсію, бабусину зарплату в 60 гривень на місяць та допомогу на дітей.
Діти мріяли отримати від Діда Мороза велосипеди. Благодійники, які побажали залишитися невідомим, купили найменшому, Андрію, велосипед, іграшки та цукерки, інший - надав родині матеріальну допомогу.

Регіна Павловська, 71 рік
Регіна Іванівна - дитина війни. Усе життя її доглядала мама (Регіна народилася з вивихом стегна). Зараз вона живе одна - два місяці тому, у 98 років її мама померла. Жінка ледь пересувається на милицях і потребує сторонньої допомоги. Завдяки фінансовій підтримці «Насолоди» та приватному підприємцю із Хмельницького Регіна Іванівна отримала в подарунок набір продуктів та порошок для прання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую