ye-logo.v1.2

На Хмельниччині на один довгобуд стало менше

Суспільство 1021

У понеділок відкрили новозбудований палатний корпус № 1 обласної лікарні, де буде розташоване відділення екстрагенітальної патології

Будівництво корпусу розпочалося ще у вісімдесяті роки. Свого часу роботи призупинилися, і лише 2005 року відновилися. Новий корпус розрахований на 240 місць. Тут  народжуватимуть й покращуватимуть своє здоров’я вагітні, котрі мають якісь захворювання. Досі такого відділення  в області не було. «На будівництво цього корпусу витратили 28 мільйонів гривень, – каже начальник обласного управління охорони здоров’я Микола Янчук. – 24 мільйони з них – фінансування з обласного бюджету і лише чотири – з державного. На сім мільйонів гривень купили устаткування. У новому корпусі все обладнане за найвищими світовими стандартами».
В урочистому відкритті корпусу взяла участь Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, котра ознайомилася з організацією лікування хворих на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання, умовами перебування хворих у стаціонарі та забезпечення медикаментами. Побаченим Юлія Володимирівна залишилася задоволеною і назвала хмельницьку медицину однією з найпотужніших в Україні.
Напередодні приїзду прем’єрки область, нарешті, отримала давно обіцяні десять апаратів штучної вентиляції легень. За словами  Миколи Янчука, їх розподілять таким чином: чотири – в обласну лікарню, три – в Хмельницьку міську інфек-ційну лікарню та три – в центральні районні лікарні.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую