ye-logo.v1.2

Чи виправдана термінова вакцинація від грипу?

Суспільство 1046

Про ставлення до термінових щеплень проти пандемічного грипу ми запитали у фахівців-медиків

Тетяна Косовська, заступник начальника обласного управління охорони здоров’я:
«Враховуючи перспективи та прогнози, які дають Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я, така вакцинація доцільна. Але лише за умови, що вакцина, котру застосовуватимуть, матиме усі необхідні документи (сертифікат, результати клінічних досліджень).  Вакцинація – дуже серйозна справа, і вакцина має бути добре перевірена. До того ж, кожна людина до вакцинації має підійти усвідомлено і добровільно».

В’ячеслав Пілюйко, головний лікар Хмельницького центру відновлення здоров’я:
«Чомусь у нашій країні з вакцинації зробили щось бандитське. Але ж так живе увесь світ. І саме завдяки вакцинації ми  позбулися багатьох хвороб, у тому числі й чуми. А ми слухаємо  балачки  істеричних людей і відмовляємося від щеплень. Тому, на мій погляд,  у справі вакцинації ми маємо бути не дикунами, а цивілізованими людьми. Однак, проведення вакцинації має бути плановим, продуманим».

Сергій Ісаєв, лікар-консультант з питань народної медицини підприємства «Зелена планета»:
«Термінові щеплення проти пандемічного грипу в мене викликають багато сумнівів. Взагалі, щеплення – це своєрідний неприродний вплив на людину, а тому може мати віддалений шкідливий вплив на організм. Упевнений, що такий шаблонний підхід до щеплень, який прак- тикується в нашій країні, ніякої користі нації не принесе. Тим паче, що ми звідусіль чуємо, що якість вакцин – далека від ідеальної. Тому я – проти вакцинації».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую