ye-logo.v1.2

СМС-запитання від читачів

Суспільство 2919

«Розкажіть про препарат «АСД-2Д».
За фармакологічною дією АСД належить до біогенних стимуляторів. Він має стимулюючу, а також антимікробну (антисептичну)  дію. Цьому препарату приписують чудодійні властивості.  Кажуть, що він допомагає при захворю- ваннях серцево-судинної та нервової систем, при різних формах туберкульозу, при шлунково-кишкових  та гінекологічних захворюваннях, статевих та уро- логічних проблемах, і навіть при ракових захворюваннях. Однак, фахівці об- ласного центру про цей препарат майже нічого не чули. Як стверджує представник Державного фармакологічного центру Антон Оголь, люди призначають самі собі препарат на свій страх і ризик. Адже лікарські препарати має призначити лікар після обстеження та встановлення діагнозу. «Я не можу говорити про препарат, який ми не використовуємо, – каже головний лікар обласного онкодиспансеру Леонід Бриндіков. – У нас сьогодні є чимало непоганих препаратів. Приміром, «Амітазін», котрий виготовлений на рослин- ній основі і не руйнує здорові клітини. З цим препаратом я працюю, знаю про його дію.  Однак, на жаль, поки що панацеї від раку немає. А щодо ефективності препарату, то тут багато зале- жить від психологічного настрою людини. Буває, і звичайна вода лікує».
Історія виникнення препарату АСД така. 1943 року кільком десяткам лабораторій різних інститутів,академій, університетів дали секретне урядове завдання: потрібно було розробити препарат, котрий захищав би  людей та тварин від радіації. Він повинен був не лише значно підвищувати  імунітет, але бути дешевим та недефіцитним. Успіху досягли лише у Всесоюзному інституті експериментальної ветеринарії, і саме – в лабораторії, котру очолював кандидат ветеринарних наук Олексій Дорогов. Препарат назвали АСД (антисептик-стимулятор Дорогова).  У подальшому його розділили на другу та третю фракції. Другу фракцію розбавили водним розчином та використовували як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Однак, для досягнення результату потрібно правильно застосо- вувати цей препарат. І при кожній хворобі, для кожної людини схеми його прийому різні. Тому без допомоги фахівця не обійтися.

«Моїй дитині 8 місяців, тім’ячко нормальне, розвиток маляти – відповідно до віку. Але під час годування груддю в дитини дуже пітніє голова. Що на це скаже дитячий невропатолог?»
«Нехай вашого малюка огляне педіатр, – радить завідуючий неврологічним відділенням Хмельницької міської дитячої лікарні Олег Рубас. – Іноді це може бути ознакою рахіту. Можливо, взимку потрібно додатково приймати вітамін D, а навесні та влітку приймати сонячні ванни. Втім, часто у дітей під час годування пітніє голова й через те, що малюк виконує важку для нього роботу – смокче молоко. Однак, щоб мама була спокійною, їй краще показати дитину педіатру».

Запитай у лікаря
Якщо ви не знаєте, де можна пройти обстеження, хочете дізнатися більше про якесь захворювання чи лікарський препарат, знати дні  прийому конкретних спеціалістів – ми вам допоможемо. Свої СМС-повідомлення чи запитання надсилайте за номером
  ( 097-155-71-84.
Відповіді на свої запитання знайдете у наступних випусках «Мовою здоров’я».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую