ye-logo.v1.2

Стартував конкурс дитячого малюнку “Армія очима дітей”!

Суспільство 5719

Центральний друкований орган Міністерства оборони України журнал “Військо України” проводить конкурс дитячого малюнку “Армія очима дітей”, який стартував 15 травня і триватиме до 27 червня включно 2013 року.

 Умовами передбачено, що участь у конкурсі можуть взяти участь діти до 15 років. Малюючи армію та армійців можна використовувати олівці, фламастери, фарби та графіті.
Учасник конкурсу обов’язково повинен вказати своє ім’я, прізвище та контактну інформацію. Конкурсні малюнки мають стосуватися армійської та військової тематики. Організатор конкурсу має право на подальше використання даних учасників Конкурсу у власних інтересах, але які не суперечать чинному законодавству України. Малюнки учасників, котрі надали недостовірну інформацію, не будуть зараховуватись, та, у разі отримання перемоги у Конкурсі, такі учасники, нагороджуватися не будуть.
Переможець конкурсу отримає планшет ПК, за друге місце призом стане конструктор, і володарю третьої сходинки вручать дитячу енциклопедію.
Переможці визначатимуться у двох категоріях: малюнок та графіті.
Роботи надсилати на електронну адресу [email protected]. Або поштою 01021, м. Київ, вул. Грушевського 30/1, під’їзд № 5, Управління преси та інформації Міністерства оборони України, тел.(044) 253-03-19, 253-20-73.

 

Сергій ФУРДИК

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую