ye-logo.v1.2

Скандал в театрі. Розбірки тривають (ВІДЕО)

Суспільство 3433

Після того, як частина акторів музично-драматичного театру ім.М.Старицького оголосила голодування через тиск з боку директора, обласна державна адміністрація створила комісію, аби розібратися в ситуації.

 Вирішили перевірити все – від фінансів до кадрової роботи. Минулої п»ятниці члени комісії зібрали загальні збори колективу, де дали змогу всім висловитися.
Чимало акторів та технічних працівників говорили про те, як багато останнім часом зроблено в театрі: поремонтований дах, перестелена сцена, замінені крісла, оформлене фойє, відбувається багато прем»єр. Заслужена артистка України Поліна Попач підкреслювала, що порядок навів саме директор Петро Данчук, Андрій Клименко та Марина Семенюк твердили про підтримку молоді, й те, що «опозиційні» заслужені артисти виступають проти них і паплюжать їх в ЗМІ. Червоною ниткою в їх виступах проходила думка про те, що незгодні з політикою директора «виносять сміття з хати» та підривають авторитет театру.
Заслужені артисти України Степан Бортнічук та Лариса Курманова, та інші підписанти скандальної заяви, говорили про морально-психологічний тиск, фінансові зловживання й висунули свої конкретні вимоги: створити художню раду, профспілкову організацію, призначити головного режисера тощо. За їхніми словами, вони не прагнули очорнити театр чи молодих акторів, а просто не можуть терпіти свавілля та приниження людської гідності. Засідання закінчилося на меркантильній ноті – депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Світлана Лукомська оголосила, скільки коштів виділяється з бюджету на театр і як вони розподіляються. На завершення голова комісії Лілія Бернадська пообіцяла розібратися у всьому. Всі крапки над «і» мають бути розставлені до 31 травня. Додамо лише, що рік тому фактично через ті самі причини і звернення акторів з ситуацією в закладі розбиралася депутатська група обласної ради, але нічого не змінилося, проблеми залишилися невирішеними.

Тетяна ГРЕЧАНА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую