ye-logo.v1.2

Терплячі та цілеспрямовані

Суспільство 1355

Так кількома словами можна охарактеризувати відомих подолян, які народилися в рік Бика

2009 рік пройде під знаком Земного Бика. За китайською традицією, Бик вступає у свої права не 1 січня, а в день молодого місяця. Цьогоріч це станеться 26 січня, і складе повноваження Бик аж 13 лютого 2010 року.
Попередні роки, в які Бик був господарем, – 1937, 1949, 1961, 1973, 1985 та 1997.
Якщо вірити астрології, то в колективі, де працює людина-Бик, завжди панує порядок. Як правило, він завжди доводить усі справи до кінця та ніколи не провокує людей. І, звичайно ж, цього року Бик – господар року, а отже, намагатиметься в усі справи внести свої корективи. Так це чи ні, ми запитали у відомих на Хмельниччині людей, які народилися в рік Бика.

«Усі позитивні якості, притаманні Бику, є у мене»
Андрій Ропотан, головний лікар Хмельницького перинатального центру:
«Доля людини – це пряма дорога з багатьма перехрестями»
Іван Тадеуш, голова Городоцької районної ради:
«Так, багато рис, притаманних знаку Бика, я знаходжу у себе. Це і наполегливість, і терпіння, і трудолюбність. Навіть якось незручно себе хвалити. А ще я – впертий. Гороскопи я перечитую, але особливого акценту на передбачення не роблю. І люблю перечитувати гороскоп після, так би мовити, його терміну дії: якщо він на місяць, то коли закінчиться цей місяць, щоденний – наступного дня. Тоді бачиш, що справді збулося, а що ні, чи правдивий він. Сподіваюся, що рік Бика буде для мене добрим. Хочеться, щоб починання, які стартували торік, у цьому перетнули свій «екватор». Я вірю у те, що над нами існує вища сила. І вона формує долю людини. Наше життя – це пряма дорога з багатьма перехрестями – як у дитячих казках: підеш наліво, направо, прямо. Ця основна дорога – якраз та доля, яка будується на небі. А перехрестя – то вибір людини. Тобто, людині дається вибір і шанси змінити свою долю на краще».

„Бики позбавлені почуття заздрості”
Поліна Попач, заслужена артистка України, артистка обласного музично-драматичного театру імені Петровського:
„Абсолютно переконана, що люди, народжені в рік Бика, – трудоголіки, бо часто помічаю це за собою. Так само мені притаманні такі риси, спільні для людей, які народилися в роки Бика, як відповідальність та самодисципліна. У мене, наприклад, брат також народився під цим знаком, і я помічаю, що для „Биків” головна характерна риса в тому, що вони ніколи не зазіхають на чуже добро та позбавлені почуття заздрості, а всього досягають лише своїм трудом. І саме в цьому такі люди бачать своє щастя. Тому маю надію, що „мій” рік буде спокійним, а впертість (в доброму розумінні цього слова), притаманна цій тварині, допоможе людям подолати усі труднощі. А ще хай в усіх буде міцне, „бичаче” здоров’я!”
„Ми не торгаші, ми – землероби”
Іван Рудик, депутат Хмельницької обласної ради:

„Я не можу сказати, що дуже вірю в гороскопи, але звертаю на них увагу та аналізую. Бик – тварина сильна, і мені сили та духу також не бракує. У ньому вирує сіль матері-землі, він природжений орач-трудівник. Я гадаю, що й мені такі риси притаманні. Тому й надіюся, що цей рік Бика зуміє навести порядок і в нас. І нарешті, люди високих чинів зрозуміють, що не можна торгувати усім підряд. Ми не торгаші, ми – землероби. Але, на жаль, сьогодні торгують державою, землею, добром, совістю. Цьому варто вже покласти край. Бо, навіть якщо вірити гороскопу, якщо цьогоріч не навести лад в державі, то доведеться чекати ще 12 років, а це для нашого народу – вже занадто”.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую