Внаслідок ранкової атаки з повітря знеструмлена частина Хмельницького району

Енергетики вже працюють над відновленням живлення.
Внаслідок масованої атаки ракетами та дронами, яку сьогодні, 26 серпня, здійснила росія, в області сталися знеструмлення електромереж.
Як повідомляють в «Хмельницькобленерго», станом на 12:00, внаслідок масованої атаки є знеструмлення споживачів у місті Хмельницькому та Хмельницькій територіальній громаді.
«Також електрична енергія відсутня у частині Хмельницького району. Енергетики роблять все можливе для якнайшвидшого заживлення критичної інфраструктури та відновлення розподілу електричної енергії споживачам», - інформують в «Хмельницькобленерго».
Нагадаємо, під час ранкової повітряної тривоги в області лунали вибухи.
За інформацією начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна, наслідки атаки з'ясовують. Всі оперативні служби працюють на місцях.
Також наразі в Хмельницькому призупинено рух тролейбусів через перебої з електропостачанням. Частину їхніх маршрутів будуть обслуговувати автобуси.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: