ye-logo.v1.2

Де відпочивають знані хмельничани?

Суспільство 3496
Дмитра Скрипника та з архіву редакції
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву редакції

Яким курортам і видам відпочинку вони надають перевагу? Про це цього разу розпитував «Проскурівський телеграф»

 На дворі середина червня, а це означає, що починається пора відпусток, і хмельничани або вже на відпочинку, або звіряють свій дебет та кредит й планують куди б цього року поїхати. Відомі подоляни – не виняток. Вони також мріють відірватися від повсякденних турбот й обирають місця для відпочинку та оздоровлення. Й хоча більшість пересічних хмельничан переконана: публічні люди відпочивають винятково на найдорожчих курортах, на розкішних віллах і в оточенні пальм, це виявилося не зовсім так: не всі знані хмельничани можуть дозволити собі відірватися від роботи або обирати канікули класу «люкс».

Сергій Мельник, міський голова:
«Десять днів відпустки брав взимку: більшу її частину провів у рідному селі. Ще десять планую взяти влітку – з’їздимо на море. Куди саме, з дружиною остаточно ще не визначилися. Обираємо між Туреччиною та Грецією».
Микола Дерикот, голова обласної ради:
«Ще не знаю, поки не планував, де відпочиватиму цього року. Одне можу сказати точно – поїду на лікування до кардіологічного санаторію. Куди саме і коли – ще не вирішив, усе залежатиме від здоров’я та завантаженості на роботі. Але цього року я ще не відпочивав – забрав усю відпустку на вибори».
Олександр Мирний, народний депутат України:
«Років п’ять не був у відпустці, так що ні на яких морях я вже давно не відпочивав. Цього року також не планую нікуди їхати – дуже багато роботи».
Інна Шоробура, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії:
«До першого липня у нас працює державна атестаційна комісія. Потім починається вступна кампанія і прийом документів. Так що уся моя відпустка мине на роботі й у найближчі кілька місяців не може бути й мови ні про який відпочинок. Хоча, як географ, люблю подорожувати іншими країнами, а ще я давня шанувальниця Карпат».
Світлана Лукомська, директор департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА:
«Мені не просто залишити справи та піти у відпустку. Адже, зазвичай, робота потребує особистої присутності: того року так і не випала нагода відпочити. Але цього літа, сподіваюся, вдасться з’їздити на десять днів до Ялти. Плануємо поїхати туди з родиною та друзями наприкінці червня».
Анатолій Суходоля, головний хірург області:
«Цього року ще не відпочивав. Але планую. Я – прихильник активного відпочинку, тому цього літа обов’язково з’їжджу до Карпат. Любов до подорожей у мене із студентських років: побачив чимало цікавих міст тодішнього Союзу, побував у Петербурзі та Москві, об’їздив Золоте кільце Росії, пішки сходив усі Карпати».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую