ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В одному із хмельницьких нічних клубів побили дівчину

Суспільство 3064
Фото: з архіву

Сп'яніла парочка спочатку ображала, а потім і побила одну із відвідувачків клубу.

Перебравши спиртного, хлопцеві і його супутниці не сподобалася одна із відвідувачків нічного закладу. За словами потерпілої, спочатку її облаяли, а згодом і побили. Коли ж дебошири зрозуміли, що за мить біля нічного клубу з’явиться міліція, спробували втікти.
“Прибувши за вказаною адресою, держохоронці помітили як невідомі хлопець з дівчиною вийшли з нічного клубу та швидко намагалися зникнути у нічній темряві вулиць. Побачивши підозрілих молодих осіб, бійці ДСО з’ясували в інших відвідувачів, що дана пара під завісу відпочинку вирішила влаштувати клубну «розбірку». Жертву хлопець з дівчиною вибрали з компанії дівчат”, - розповідає речник управління Державної служби охорони Альона Шибунько.
На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу міліції, яка 20-річну хмельничанку та її 24-річного знайомого доставили спочатку на медичну експертизу, а згодом і до Зарічанського відділку міліції. Наразі по даному факту проводиться перевірка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую