ye-logo.v1.2

«Чим вам запам’ятався рік, що минає?» –

Суспільство 1311

запитали ми у керівників районів та обласних служб

Віталій Кропивницький, голова Городоцької райдержадміністрації:
«Цей рік для району знаменний кількома визначними подіями. Найперше – ми завершили газифікацію. По-друге – будівництво Городоцької школи № 2, яке розпочалося понад двадцять років тому. Крім того, цього року відкрили нову школу у Курівці, у Турчинецькій школі звели нову котельню. Близько 500 тисяч гривень витратили на заміну вікон в навчальних закладах. Для тимчасового перебування людей похилого віку у Немиринцях відкрили центр «Доброта», а в райцентрі  завершили другу та третю чергу реабілітаційного центру «Віра в життя».  Вдалим був 2009 рік і для агропромислового комплексу району. Ми зібрали найбільший (з часів Радянського Союзу) урожай зернових – 143 тисячі тонн. А в Остапківцях реконструювали тваринницькі приміщення для комплексу з вирощування великої рогатої худоби та переробки молока. Є й суттєва економія, що важливо, особливо у кризовий час. Адже завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій в районі вдалося зекономити близько трьох мільйонів гривень».

Микола Янчук, начальник обласного управління охорони здоров’я:
«Я тривалий час пропрацював в обласній лікарні, тому доля цього закладу для мене небайдужа. Дуже хочеться, аби він набув високого статусу і щоб тут надавалися усі види медичної допомоги. Корпус обллікарні, котрий почали будувати ще за радянських часів, тривалий час вважався довгобудом. І лише цього року, у такий непростий час фінансово-економічної скрути, ми його таки добудували. Відтепер тут буде відділення екстрагенітальної патології – це, практично, пологовий заклад обласного рівня, якого досі не було на Хмельниччині. Тут надаватимуть допомогу вагітним, котрі мають захворювання якихось органів та систем, тут народжуватимуться діти. Відділення має найсучасніше обладнання, у ньому створені комфортні умови для пацієнток. Для мене – як для лікаря і начальника управління охорони здоров’я  - це найбільше досягнення року».Михайло Борисюк, голова Ізяславської районної ради:
«Рік, по-перше, був складним. Як для мене, так, мабуть, і для всіх. Але попри всі складнощі, скажу як посадовець, ми в районі зробили щось. Перш за все, в деяких школах поміняли вікна на пластикові. На-дворі криза, а ми це зробили! Спортивний комплекс, який був вкрай необхідним для дітей, відкрили. Головне, що дали можливість дітям у нормальних умовах відпочивати та займатися спортом. І, найголовніше, всі ми живі та здорові, своєчасно виплачується заробітна плата. Як громадянин скажу: «Йду в Новий рік в доброму настрої, з надією на краще». І яким би рік, що минає, не був важким, він все одно видався непоганим. Але 2010 рік, сподіваюся, буде набагато кращим».

Анатолій Бєлєванцев, заступник директора обласного центру культури та мистецтв, заслужений діяч мистецтв України:
«Рік, що минає, приніс багато значущих подій у сфері культури. Для мене він пам’ятний ще й тим, що цьогоріч мені присвоїли державне звання “Заслуженого діяча мистецтв України». Запам’яталося мені й святкове дійство на восьмисоті роковини Старокостянтинова. Серед незвичних та оригінальних дійств пригадується парад наречених у Хмельницькому. Цей рік також став поштовхом для багатьох планів, котрі, маю надію, збудуться вже в наступному році. Так, нарешті ми отримали підтримку облдержадміністрації на фінансування етнофестивалю імені Устима Кармалюка. Дійство відбуватиметься у Меджибожі та Летичеві. Рок та автентична музика, фольклорні мотиви, обрядові пісні – усе буде нашим, притаманним лише нашому регіону».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую