ye-logo.v1.2

Які проблеми ви б залишили у старому році?

Суспільство 1333

Про проблеми року, що минає, та побажання на рік грядущий ми говорили з мешканцями області

Наталя Сас, мешканка Городка:
«У старому році хочеться залишити увесь негатив, усі негаразди, труднощі, непорозуміння, неприємні миті, образи та страждання, хвороби – тілесні й духовні.Також у новому році не хотілося б зустрічатися з неприємними людьми, особливо із заздрісниками.
Новорічні та Різдвяні свята завжди наповнюють наші серця передчуттям добрих змін. Тому бажаю собі, своїм рідним і друзям та усім землякам лише щасливих життєвих шляхів та радісних звісток. Нехай новий рік принесе кожній людині здоров’я, гараздів, сімейного благополуччя. Бажаю усім повірити у власні сили та зрозуміти, що в світі немає нічого недосяжного».

Серафим Лесько, пенсіонер, житель села Велика Яромирка, що на Городоччині:
«Давайте залишимо усі негаразди у ста- рому році. Нехай у рік новий кожен візь-ме лише добрі надії, сподівання, благі справи. Ми можемо зробити життя кращим, варто лише постаратися. Тож нехай лінощі залишаться в році старому, а в 2010-му ми будемо працювати, як того Бог бажає. З Новим роком Вас, з Різдвом Христовим!»


Неоніла Гурська, бібліотекар з села Морозів Дунаєвецького району:
«Хвороби, заздрість, лінощі – нехай залишаться в старому році. А в новому – нехай побільшає добра, прибуде здоров’я, запанує достаток. Як бібліотекар – бажаю усім, щоб на книжкових полицях побільшало якісної української літератури. У сільських бібліотеках з’явилися нові літературні надходження. Щоб сільським дітям не бракувало інформації, новітньої історії, європейської літератури. А ще усім бажаю тепла – нехай воно панує і в домівках, і в кожній душі».


Станіслава Людвиківна, хмельничанка:
“У цьому році я б хотіла назавжди залишити усі біди та негаразди, щоб вони ніколи не поверталися у моє життя. Та й усім бажаю, щоб неприємності, які сталися цьогоріч, залишилися в минулому.
У новому році бажаю усім людям, щоб вони були здоровими, щасливими, радісними. А ще бажаю всім великих статків, адже без грошей зараз важко прожити. Тому нехай усі отримують достойну зарплату та пенсію”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую