ye-logo.v1.2

Музиканти та правознавці найдорожчі на Хмельниччині

Суспільство 3823
nashemisto.if.ua
Фото: nashemisto.if.ua

Успішне тестування та гарний атестат ще не гарантують абітурієнтам бюджетних місць у виші - конкуренція за безкоштовну вищу освіту висока.

 У разі невдачі, батькам доведеться викласти чималеньку суму грошей аби їхнє чадо навчалося у виші. Декого не лякають захмарні прайси відомих академій-університетів. Проте й Хмельниччина, яка багата не лише природою, але й освітніми закладами ІІІ-ІV рівня акредитації, досить популярна серед абітурієнтів.
За рейтингом наукометричної бази даних SciVerse Scopus найкращим у нас став Хмельницький національний університет (60 місце в Україні), але найдорожчою є Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, де за 23 тисячі 700 гривень на рік на стаціонарі навчають бакалаврів. Суттєво поступається у ціні «Мистецтво» у Хмельницькому національному університеті, зате є другим за дороговартістю в області — 15 тисяч 200 гривень за один рік «гризіння граніту». Замкнув трійку лідерів Хмельницький університет управління та права, де майбутні юристи сплачуватимуть по 13 тисяч та 452 гривні за два семестри.
А от Кам'янець-Подільський виглядає досить непоганим бюджетним варіантом. Тут національний університет вивчить вас на журналіста всього лиш за дев'ять тисяч п'ятсот гривень річних. А Подільський державний аграрно-технічний університет за бакалавра спеціальності «Фінанси та кредит» щороку хотітиме від вас лише вісім тисяч гривень.
У середньому мінімальна вартість навчання на бакалавра на денній формі коштуватиме близько дев'яти тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую