ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Найголовніша цінність – Особистість», режисер Володимир Павловський

Суспільство 4047
Інша студія та з особистого архіву Володимира Павловського.
Фото: Інша студія та з особистого архіву Володимира Павловського.

Володимир Павловський – доцент, лауреат міжнародних конкурсів артистів естради

 (Кубок Аркадія Райкіна та «1000 та 1 жарт), член колективу «Солодка парочка» (працює разом з Наталею Паляницею), режисер естради, викладає в Київському національному університеті культури і мистецтв та Київському національному університеті театра, кіно та телебаченні ім. І. Карпенка-Карого.

Талановитий режисер і актор Володимир Павловський уже більше десяти років живе і викладає у столиці. Зловити його у Хмельницькому непросто – лише на канікулах буває вдома трохи більше часу. «Проскурівський телеграф» вирішив скористатися можливістю, й познайомити хмельничан ближче з цією цікавою особистістю.
- Володя, я і досі пам'ятаю ті оригінальні постановки, котрі ти робив у народному театрі при Будинку культури, ну а виступи «Солодкої парочки» це взагалі було свято. Як наважився все покинути і віддатися викладанню – це ж щось зовсім нове?
- Ти, між іншим точно вловила – практики рідко стають хорошими викладачами...

Уривок з статті. Повну версію читайте у журналі "Проскурівський телеграф" №32 від 08.08.2013. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую