ye-logo.v1.2

У «Школі молодого бійця» загинув курсант-прикордонник

Суспільство 4301

Олексій Зайцев — випускник Вінницької ЗОШ №26, відомий у місті кавеенщик, який вступив до Національної академії державної прикордонної служби України у Хмельницькому.

Вже більше тижня вінницька молодь та міські освітяни не можуть оговтатися від страшної новини — під час фізпідготовки в Академії прикордонної служби помер один з найкращих цьогорічних випускників ЗОШ №26 Льоша Зайцев.
У четвер однокласники, друзі, вчителі проводжали Олексія в останню путь. Ніхто не міг повірити, що не стало завжди життєрадісного, доброго, розумного хлопця, адже він тільки починав доросле життя.
– Він назавжди залишив про себе тільки найприємніші спогади. Усміхнений, доброзичливий, дружелюбний, у вчителів до нього ніколи не було особливих зауважень. Грав за шкільну команду КВК «Всі свої», у минулому році навіть виграли кубок мера. Льоша дуже гарно ставився до своїх батьків, маму просто боготворив. Навіть вчителі ставили Олексія у приклад своїм дітям. Він був дуже доброю дитиною. Єдиний син у батьків, для них це страшна втрата, – розповідають про Олексія вчителі 26-ої школи.
«В Контакті» друзі Льоші «запалили» свічки та залишають слова співчуття.
Подруга покійного Юля Сидорко пише: «Мій рідненький хлопчик більше ніколи не зігріє теплом нас, не порадує своєю посмішкою, не дасть поради. Ти ж так спішив жити, летів до своєї мрії і від неї ж пішов від нас... Я буду вічність пам'ятати твій голос, твій запах, твою манеру поведінки... Як гірко, що ще стільки не збулось, що ми планували...Ти так любив спатки, от ти і заснув, ти не помер, ти просто спиш! Тож спи солодко, любов моя, ...пам'ятаю... сумую... кохаю».
«Дуже тяжко визнавати правду! Але нехай всі знають, що таких, як ти, більше немає, ти прекрасна, хороша, добра людина, яка завжди прийде на допомогу, підніме настрій, заспокоїть. Стільки прекрасних моментів пов'язані саме з тобою, ти назавжди залишишся в наших серцях! Просто дякую за все, нехай тобі земля буде пухом!» — слова у вічність написала Наташа Кравчук.
«Торчки, суицидники, люди, которые не ценят жизнь — все они живут по много лет, сами того не заслуживая... Если Высшие Силы существуют, они точно не подвластны логике. Человек жил по-справедливости — он должен был справедливо уйти из жизни. То, что произошло, абсолютно несправедливо. После таких тяжелых случаев перестаешь верить во всё то, чему учат нас различные источники. Понимаешь, что горе может произойти с каждым и всё зависит от случая. Может быть, это урок. Если так — то это слишком дорогая цена... Неужели так сложно уберечь человека от гибели?» — про втрату близького друга пише Нікіта Красник.
Знайомі та друзі розповідають, що Олексій був небайдужий до спорту. Мріяв про армію, а коли закінчив школу, вирішив піти у прикордонники. Скільки було радості, коли нарешті став курсантом Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Він усім розіслав SMSки з подякою за підтримку. Здавалося, найважче позаду...
Що ж стало причиною смерті молодого кремезного хлопця, який так і рвався «у бій», – зараз встановлюють експерти. Про короткі миті життя у стінах академії батьки і вчителі Олексія розповідати відмовляються. Кажуть: «Льошу вже все одно не повернеш, навіщо комусь створювати проблеми?»
Зі слів начальника відділу з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Олега Слободяника, трагедія сталася під час першого заняття з фізпідготовки.
– Це було перше планове заняття, викладачі не давали суттєвих навантажень, курсанти виконували вправи, які не потребували залучення резервів організму, лише зарядка, різні форми бігу, стрибки... За п'ять хвилин до кінця заняття курсанту Зайцеву стало погано. Зараз ведеться службове розслідування з залученням прокуратури. Якщо виявляться порушення у роботі медиків академії чи викладачів, правоохоронці відкриють кримінальне провадження, — прокоментували у прес-службі прикордонної служби.
За матеріалами 33 каналу.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую