ye-logo.v1.2

«Динамо» можуть «турнути» зі спортивного комплексу «Поділля»

Суспільство 3525
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

І хмельницьким футболістам доведеться проводити свої матчі на резервному стадіоні у Волочиську

 Нещодавно на завершення реконструкції хмельницького спортивного комплексу «Поділля» уряд виділив понад три з половиною мільйони гривень. І при оперативній роботі будівельників уже у цьому році хмельничани зможуть отримати готові бігові доріжки на головній арені Хмельниччини.
«Підписане розпорядження голови обласної адміністрації щодо цих коштів — трьох мільйонів 550 тисяч гривень. У понеділок приїжджали представники компанії, яка повинна встановлювати синтетичне покриття бігових доріжок. Основне, що потрібно зробити — це покласти асфальт, а на нього постелити покриття. Зараз йдуть підготовчі роботи. Думаю, в кінці вересня розпочнемо», - розповідає начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Валерій Вешко.
Трьох з половиною мільйонів гривень вистачить, аби повністю завершити реконструкцію спортивного комплексу, проте це потрібно зробити до кінця року. До того ж, щоб постелити нове покриття, потрібна достатня температура.
«На цей момент температурний режим дозволяє стелити покриття, але, як сказав нам підрядник, повинно бути не менше десяти градусів тепла. Сподіваємося, що встигнемо використати кошти. На жаль, вони трішки затрималися. Якщо у цьому році освоїмо їх, то цих грошей вистачить для завершення робіт, якщо ж затягнемо, то у 2014 році, можливо, потрібне буде додаткове фінансування, адже ціни змінюються», - пояснює Валерій Вешко.
А от у Хмельницькій облдержадміністрації сумніваються, що коштів вистачить, і запевняють, що повної здачі в експлуатацію спортивного комплексу «Поділля» потрібно чекати до двох років.
«Будемо поетапно його ремонтувати. Спортивний комплекс буде зроблений, але на це може піти рік-два. Для того, щоб його повністю зробити, потрібно хоч би десять-дванадцять мільйонів гривень», - коментує голова облдержадміністрації Василь Ядуха.
Поки реконструкція «Поділля» «заштопорилася» на кабінетному рівні, хмельницькі вболівальники можуть залишитися без футболу. Адже із поновленням робіт, швидше за все, «Динамо» заборонять проводити матчі у Хмельницькому і йому доведеться грати на резервному стадіоні у Волочиську.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую