ye-logo.v1.2

Як забронювати готель, не виходячи із дому

Суспільство 3671
Фото: freevisa.com.ua

Самостійні мандрівки, з одного боку, додають трохи клопотів, адже потрібно самому подбати про квитки та готелі, екскурсії та інші деталі.

 А з іншого — дарують більше свободи, неочікуваних пригод та незабутніх вражень. Сьогодні, завдяки розвитку інтернету, планування подорожі стає легшим: не виходячи з дому, можна придбати квиток на будь-який рейс чи забронювати готель у Мехіко, Сіднеї чи Делі.
Банк+інтернет-сервіс
Нещодавно «ПриватБанк» спільно з російським сервісом бронювання готелів Ostrovok.ru запустив нову послугу. Користувачі системи онлайн-банкінгу Приват24 можуть за кілька хвилин обрати готель із понад 135 тисяч у 200 країнах світу. Для цього потрібно зайти в розділ «Квитки-Готелі» в особистому кабінеті на сайті privat24.ua, вказати місто або країну, дати приїзду і кількість людей. Потім залишається завершити оформлення заявки на сайті служби бронювання Ostrovok.ru.
Сервіс бронювання в Приват24 працює цілодобово і доступний усюди, де є вихід в інтернет. Керівництво банку обіцяє незабаром зробити її доступною в терміналах самообслуговування і у відділеннях банку.
Сервіс Ostrovok.ru, крім величезної бази готелів на будь-який смак, забезпечує цілодобову підтримку клієнтів у будь-якій точці світу. Тобто, із понад 57 країн можна зателефонувати оператору за безкоштовним телефоном і отримати консультацію чи допомогу. Причому, сервіс підтримки працює цілодобово. З України дзвінки здійснюються за номером +380-800-50-10-98. Як телефонувати з інших країн, можна дізнатися на сайті Ostrovok.ru.
Загалом існує чимало інтернет-сервісів як вітчизняних, так і зарубіжних, які дозволяють бронювати готелі, не виходячи з дому. Деякі з них надають додаткові послуги: купівля авіаквитків, екскурсій тощо. Оплату замовлень можна здійснювати за допомогою платіжної картки, банківського переказу, webmoney та іншими способами.
Де дешевше?
Щоб порівняти ціни на готелі на різних сайтах, «Проскурівський телеграф» здійснив запити на кількох за тими самими параметрами: двомісний стандартний номер на одну ніч (з 30 вересня на 1 жовтня) у Кам’янці-Подільському, готель «Сім днів».
Результати виявилися наступними:
- booking.com (найвідоміший сервіс, у базі близько 300 тисяч пропозицій і понад 7 млн. відгуків) — 420 грн.,
- ostrovok.ru (російський сервіс, 135 тисяч готелів у 200 країнах) — 420 грн.,
- hotels24.ua (бронювання готелів в Україні, понад дві тисячі пропозицій у 160 містах) — 420 грн.,
- hotels-booking.com.ua (інтернет-проект з он-лайн бронювання готелів туроператорської компанії “Променад”) — 420 грн.,
- bookit.com.ua (національна система онлайн бронювання готелів в Україні) — 420 грн.,
- expedia.com (американський сервіс, 140 тисяч готелів, можна бронювати також квитки, екскурсії) — 188 доларів,
- agoda.com (міжнародний портал, понад 265 тисяч готелів, для постійних користувачів діють знижки) — 37-52 долари.

Переваги онлайн-бронювання:
- економія часу (не треба нікуди йти, а сама процедура займає 5-20 хвилин);
- економія грошей (можна вибрати готель, квартиру або хостел на будь-який гаманець, деякі сайти пропонують знижки до 50 %);
- самостійність у прийнятті рішення;
- можливість безкоштовного скасування броні;
- простота процедури.

Недоліки онлайн-бронювання:
- не відразу повертають платежі при відміні бронювання (а якщо ви оплатили номер по акції, кошти, як правило, не повертаються взагалі);
- консульство на етапі прийому документів на візу може зажадати ваучер від готелю, а не тільки роздруківку з підтвердженням броні;
- інтернет-аферисти можуть вкрасти гроші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую