ye-logo.v1.2

Знахарка Марія: «За наші гріхи будуть відповідати діти»

Суспільство 26180 2

Пані Марія стверджує, що знахарству навчитися не може ніхто. Таким речам не вчать, вважає вона, але якщо цим займалися мама, баба, дідусь, то і їхні нащадки, можливо, також матимуть цей дар. Саму її не вчив ніхто. «Проходжу повз бабусю, яка приймає людей, – каже вона, – подивлюся, і вже все знаю».
Якось до неї прийшов чоловік, щоб довідатись про свою добру знайому – важкохвору самотню жінку. Пані Марія сказала, що вона помре, сказала, коли і як: через місяць, і дуже легко. «Так у неї ж нікого немає, ніхто навіть не дізнається, що вона померла!». «На небесах вже все визначено, – сказала знахарка. – Тому Вам залишається лише просити Бога, щоб до неї на той момент приїхали діти. А я зі свого боку теж спробую вплинути на ситуацію».
Так і сталося, що до жінки приїхали дочка і син, і коли вона, пригощаючи їх, відійшла, то впала і... померла.

На небесах все визначено наперед
Взагалі, в цілительки Марії відчуття, як вона сама каже, божевільні. «Серце плаче, і я без причини починаю співати «Упокой, Господи», – розповідає вона. – Я вже не перший раз помічаю, що коли йде в голові поминальна молитва, хтось з рідних чи близьких має померти, і допомогти їм не можна. Так було і з моїм братом.
На небесах все визначено наперед. Моя донька, для прикладу, народилася з вадою серця. Я знала, коли вона помре, вона теж це відчувала, а якже, – в такій родині жити».
... Від свого дару вона не раз потерпала. Скаже комусь не те, що від неї хочуть почути, а потім люди сердяться, що це вона таке зробила. Але як, дивується знахарка, не сказати, якщо бачиш, що людині не можна йти в те місце, куди вона задумала. Добре, якщо послухає...
Взагалі в її практиці не було ситуації, яку не можна було б вирішити. Хіба що людина безнадійно хвора... «Я ж не Господь Бог, – каже вона. – Крім того, якщо людина важко хвора, і якщо вона страждає, тоді смерть не зло, а позбавлення.
Буває, що людина загине, наприклад, топиться. А хто в нас тоне? Зазвичай, п’яні... Дуже страшно, коли дітки помирають, але і це все трапляється через недогляд. Якщо в мене дочка померла, то хто винен? Я ж знала, що вона народиться нездорова, але думала: «А, раптом, це неправда?».
... Знаючи силу Марії, до неї нерідко приходять відьмачі та їх нащадки
Недавно прийшов чоловік, з проханням допомогти його сину, в якого дуже важка доля. Знахарка підійшла до фото хлопця, а воно її відштовхує. Марія й запитує: «Хто у Вашому роду займався чаклунством? І чи знаєте Ви, що виробляла Ваша бабуся?».
Дитина несе важку карму за гріхи предків, які переносяться з роду в рід, стверджує вона. В таких ні в чому немає успіху, за що б не взялися, – їм все «перекривається». І пояснила чоловіку: «Вашу бабусю ніхто не відмолив, тому Вам треба йти до церкви, ставати на коліна і просити за неї і весь свій рід, щоб відмолити те, що вона накоїла».
Отож, якщо померлий був злим, або навіть чаклував (а через те пішов з недоброю силою), такій сім’ї буде непереливки. Тому протягом року знахарка радить проводити всі церковні ритуали, і не в одній церкві, а в 3-х, 7-ми, і навіть 12-ти місцях!
В протилежному випадку мучитиметься вся родина, не маючи ні сну, ні спокою. До того ж, такий покійник не захоче бути сам і візьме ще когось з собою.
...Гріхи зникають з тліннім тіла того, хто нагрішив, але гріхи роду залишаються, впевнена знахарка. Тому за наші гріхи будуть відповідати наші діти. Якщо ж рід закінчується на грішникові, відповідатиме він сам. А це дуже страшно.

Не розмовляйте з привидами
За словами пані Марії, три дні душа померлого знаходиться при тілі. «Скільки разів було таке, що заходжу до покійника, а він зі мною «розмовляє»: запитуєш його про щось, а він пальчиком тихенько ворушить, – розповідає вона. – Але я ніколи не запитую душу, де вона знаходиться. Адже стан її не визначений, і завантажувати її зайвими питаннями не можна, бо вона втрачає свої сили. Вона піде від нас розшарпана, незібрана, а дорога далека... Та й небеса великі, і ніхто не знає, в який кінець. А якщо ця душа ще й безвірна, то їй взагалі важко прийдеться».
Тому, радить цілителька, якщо у ці три дні ви щось побачили, ні про що у видіння не запитуйте. Краще скажіть: «Йди з миром, і нехай упокоїться твоя душа».
Привиди померлих можуть відвідувати рідних. І якщо людина йде з життя з жалем, якщо вона хотіла жити, не підготувалася до смерті, якщо була злобливою за характером, пішла з образою на родичів... її дуже важко відмолювати. Але її потрібно і відмолити, і попросити в неї вибачення.
Часто покійник приходить уві сні, не дає заснути, будить вночі... і людина змушена перетворювати ніч на день. Одна із клієнток пані Марії вночі готувала їсти, прала, а вдень спала. Так продовжувалось, аж доки жінка не потрапила до Скаржинець у психіатричну лікарню. А це тому, впевнена цілителька, що жінка не попрощалася з покійним, не провела потрібні ритуали. А якщо людина загинула наглою смертю (втопилася, повішалася, чи її вбили), і ніхто її не відмолює, то вже біда, – вона буде маятися до Судного дня.
І покійник приходить до рідних і мучить їх, треба робити вичитки, а це дуже важко. Отож, щоб ні в кого не виникало подібних проблем, ховаючи тих, хто помер наглою смертю, обов’язково потрібно проводити певні ритуали, які заспокоять душу померлого.
Часто Марію запитують, чому люди так бояться, коли покійник у труні виглядає аж занадто гарно. Або, що вже зовсім страшно, посміхається. «Коли померла моя дочка, – розповідає вона, –всі, хто заходив до хати, дивувалися, яка вона гарна! І через вісім місяців слідом за нею пішов мій брат. Якщо ж помирає стара людина і в домовині лежить ледь не красенем, це перша ознака, що забере когось із молодих.
Щоби такого не сталося, треба до роковин якоюсь подією «перебити» нещастя. Це може бути день народження, чи якась інша дата, яку потрібно відзначити зі сміхом, але не з піснями й танцями. А на ліжко, де лежав покійник, покласти сокиру. Але до 40 днів, нічого такого робити не можна».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую