ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Ветеранський колектив із Ярмолинець у київській студії зустрічали криками «Браво!»

Лариса ШАНДОВСЬКА Суспільство 2174

19 жовтня відсвяткувала свій 25-річний ювілей найтриваліша програма українського телебачення «Надвечір'я», що незмінно виходить в ефірі Першого Національного.

 Ведуча програми Тамара Щербатюк, яка вже чверть століття збирає біля телеекранів глядачів з усієї України, приймала вітання від шанувальників програми на святковому концерті в Українському домі.
На цей раз у гості до передачі та її незмінної ведучої з'їхалися найкращі народні колективи України - герої випусків «Надвечір'я». Завітав на свято і ветеранський колектив з Яромолинець «Паросток», який у минулому році викликав фурор. Тому і на цей раз глядачі зустрічали їх криками «Браво!» і «Молодці!».
«Нас було дев’ять чоловік, - каже керівник «Паростку» Наталя Беренда, - в тому числі й дві сімейні пари - Гром'як та Колодій. Приїхали ми з подарунками - короваєм, гномиком-оберегом та годинником ручної роботи. Ну і, звичайно, з піснею «Ой, під вишенькою та й під дубчиком».
Але цвяхом виступу колективу була наша зірка - 92-літня Наталя Білик. До речі, заслужений тренер України зі спортивної ходьби Олександр Шимко запросив Наталю Петрівну взяти участь у всеукраїнських спортивних змаганнях, які відбудуться наступного року. Поки що найстаршим учасником такого заходу був 90-літній представник Туреччини.
На фото - ведуча «Надвечір\'я» Тамара Щербатюк (в центрі) з гостями із Ярмолинець Наталією Білик (зліва) та керівником «Паростка» Наталією Берендою.

Лариса ШАНДОВСЬКА.


P.S. Передачу «Надвечір'я» за участю колективу з Ярмолинець можна буде подивитися 5 листопада на каналі УТ-1.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую