ye-logo.v1.2

Волонтери притулку «Добро» просять допомоги

Суспільство 1072

На їх прохання поки що відгукнулися лише учні хмельницької школи-інтернату №2

Мешканці притулку для бездомних тварин потерпають не лише від холоду, а й від голоду. Причому, як повідомила волонтер Олена Голубнича, там будуть раді як старим будматеріалам та лінолеуму, які, зазвичай, потрапляють на смітник, так і продуктам.
Як розповіла Олена, притулок, розрахований на 60 собак, нині вміщує більше 100 тварин, більшість з яких – цуценята. Тварин лікують, «ставлять на ноги», і улаштовують у добрі руки. Проте люди мало не щодня приносять підібраних на вулицях покалічених собак, цуценят, а місць було мало ще в минулому році.
... Днями притулок отримав грошову допомогу у сумі 30 гривень, зібраних учнями Хмельницької школи-інтернату, де навчаються діти з вадами серця.
«Ми будемо вдячні усім, хто допоможе нам, – каже Олена. – Особливо  власникам кафе, столових, барів, які погодилися б віддавати нам об’їдки. Ми не відмовимося навіть від прострочених крупів. Серед нас є люди з власним транспортом, і ми в будь-який час можемо під’їхати за вказаною адресою».
Ще волонтери притулку просять усіх небайдужих людей, які мешкають в приватних будинках, по можливості, взяти на кілька днів на утримання тварину, яка знаходиться в післяопераційному періоді після стерилізації. За кожен день утримання собаки волонтери з власної кишені платитимуть по 20 гривень. 

P.S. Тиждень тому в мікрорайоні Дубове знайшли собаку зі зламаним хребтом. Зараз він знаходиться на лікуванні, і в нього є всі шанси одужати. Можливо, хтось погодиться тимчасово приютити тварину. А ще краще, якби  знайшовся її господар, тому що собака був в ошийнику. Телефон Олени Голубничої: 068-202-13-17.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую