ye-logo.v1.2

Лариса Юнчик: «До ворожіння потрібно ставитися серйозно»

Суспільство 2600

Лише тоді ви отримаєте правдивий результат

Святки тривають два тижні зимових свят, з Різдва (6 січня) до Водохрещення (19 січня). За  народними повір’ями, святки починаються з приходу на землю душ померлих та розгулу нечистої сили. Незрима присутність серед людей духів та різноманітної  нечисті і забезпечує можливість заглянути в майбутнє. Так вважали наші предки. Ми, звичайно ж, сміємося з цього, але яка дівчина не любить погадати! Як це правильно зробити, розповідає народний цілитель, хмельничанка Лариса ЮНЧИК:
– Один із найпростіших способів – ворожіння на свічці. Візьміть свічу, наповніть  неглибоке блюдце водою і туди ж лийте розплавлений віск, заздалегідь загадавши ім’я нареченого. У воді повинна утворитися фігура, за якою можна дізнатися про свою майбутню долю. Якщо ви побачите вінок, то скоро вийдете заміж, змію - до хвороби, птаха - до гарних звісток, підкову – на щастя, корону - до успіху.
Ось ще дуже гарний метод. Візьміть тонку воскову свічку й аркуш білого паперу. Напишіть на ньому ім’я свого нареченого або хлопця, який залицяється до вас. Запаліть свічку й лийте віск на папір, де написане ім’я нареченого зі словами: “Свічко-свічечко,  запали серденько мого милого, раба Божого (ім’я)”. Коли згорить вся свіча, а віск застигне на папері, акуратно загорніть це у папір і постійно носіть із собою. Хлопець, на якого ви ворожили, обов’язково відповість вам взаємністю або покохає ще більше.
Дуже добре ворожити на папері. До речі, цей спосіб найправдивіший. Берете газету, добре зминаєте її і кладете в металеву тарілку, або ж у кришку від каструлі. Підпалюєте, ставите біля чистої стіни і при світлі свічки (краще церковної) розглядаєте тінь. Треба бути пильною, тому що вона постійно змінюється, і якщо у вас добре розвинута уява, ви можете побачити багато. Можна побачити півня - це звістка або весілля, машину – познайомитесь із хлопцем, який матиме машину. Іноді можна побачити хрест. Хоча домовина і хрест не завжди обіцяють біду. Можливо, це кінець якимсь набридливим стосункам.
Є ще один спосіб, яким користуються дівчата у селах. Ротом набираєте воду і зливаєте в мисочку. Так майже повністю заповнюєте її водою. З вишневої гілочки, приготовленої заздалегідь, зробіть місточок і поставте все це під ліжко. Хто уві сні переведе чи перенесе вас через цей місток, той і буде вашим чоловіком.
Якщо хочете дізнатися, чи не зраджує вам коханий, візьміть дві свічки: одна буде ваша, інша – вашого милого. Рівно опівночі поставте свічки в склянки із сіллю, навколо них  окресліть коло крейдою і скажіть тричі: «Нехай згасне моя свічка, якщо в раба Божого (ім’я) є інша. Віск, вогонь і заповітні свічки, всю правду мені скажіть, нічого не приховайте”. Після чого запаліть свічки. Якщо ваша згасне першою, то у вашого нареченого є інша. Якщо ж свічка й далі горітиме, все чудово – ваш милий вірний вам.
Ось ще один спосіб, щоб перевірити, чи піде ваш чоловік (коханий) до суперниці, чи залишиться з вами. Запаліть свічку, налийте в склянку води, а на аркуші паперу напишіть ім’я вашої суперниці. Киньте маленьку ложку солі в склянку й відразу запаліть від свічки аркуш паперу з ім’ям суперниці. Ложкою швидко перемішуйте сіль і кажіть: “Якщо сіль швидше розчиниться, то мене чоловік не залишить, а папір догорить – їхнє кохання переможе”. Якщо сіль розчинилася, а папір ще жевріє, чоловік залишиться з вами, якщо ж навпаки, то  рано чи пізно піде до неї.
Ще можна гадати на картах. Перед сном кладуть під подушку чотирьох королів і кажуть: «Хто мій наречений, хто мій ряжений, той приснися мені уві сні». Якщо присниться піковий король, вийдете за старого і ревнивого, король червовий – за молодого й багатого, хрестовий – військового або бізнесмена, бубновий - за коханого.
Можна ворожити й на обручці. Киньте її на підлогу. Якщо вона покотиться до дверей, значить, скоро вийдете заміж. Так само можна зробити і з кішкою. Загадайте бажання і покличте свою кішку. Якщо вона переступить поріг кімнати лівою лапою, бажання збудеться. Якщо правою, значить, не судилося.
І хочу попередити: в процесі будь-якого гадання не можна думати про погане, інакше ваш Ангел-охоронець зробить так, як ви бажаєте.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую