ye-logo.v1.2

Останнє небесне послання

Суспільство 1043

31 грудня відбудеться місячне затемнення

Закінчується 2009 рік, рік чотирьох місячних затемнень, останнє з яких (часткове) станеться 31 грудня о 21 годині 22 хвилини. Це, як стверджують астрологи, чудовий час для завершення справ, турбот, розставання із проблемами й ілюзіями. Затемнення буде видно неозброєним оком на більшій частині Європи, Африки, Азії й Австралії.
Відомо, що це природне явище впливає абсолютно на всіх. Наслідки затемнення у вигляді потужного землетрусу або іншої природної катастрофи дуже можливі протягом тижня після будь-якого затемнення. Крім того, можлива нестабільність в економіці протягом кількох тижнів після нього. У кожному разі, затемнення приносять зміни в суспільстві. Ймовірні кризи, конфлікти, ускладнення й навіть розрив стосунків, несприятливі обставини в справах та погіршення здоров’я.
Цікаво, що навіть спочатку нібито малозначимі події згодом обов’язково проявляться негативом. Найбільше це відчують люди, які народилися в день затемнення й ті, у гороскопах яких точка затемнення впливає на найважливіші показники – потрапляє в місця, де перебувають Місяць, Сонце або Асцендент (астрологічний знак, що піднімається на обрії в момент вашого народження).
Зазвичай місячне затемнення важче переносять жінки і ті, хто народився ближче до молодого місяця. Хоча, як стверджують медики, затемнення може негативно позначатися на самопочутті навіть практично здорової людини. Його вплив починає відчуватися за два тижні до настання. Особливо страждають метеозалежні люди, хворі із серцево-судинною патологією, гіпертоніки. Вже через годину після початку затемнення в останніх піднімається тиск, судини звужуються, виводиться з ладу нервова система, зростає кількість психічних розладів у людей. Можуть бути порушені гормональні цикли організму, особливо у жінок.
Так що, на думку лікарів, краще просто пересидіти цей день.
До речі, народження в день затемнення – знак фатальності. Але це не означає, що людину все життя будуть переслідувати нещастя, просто їй важче даватимуться будь-які зміни в житті. Вона ніби запрограмована. На жаль, не на позитив. 
Дія затемнення триває мінімум по три місяці до й після, а в деяких випадках і до шести місяців, особливо якщо два затемнення із проміжком у півроку активізують ту саму точку.
Отож під час затемнень рекомендується дотримуватись певних правил:
– не дивитися на затемнення;
– не виходити із приміщення (тим більше – відмовитися від будь-яких поїздок);
– не вживати їжу за 3 години до й після затемнення;
– не сідати за кермо або, як мінімум, вести машину обережно;
– уникати фінансових операцій;
– уникати масових зібрань (мітингів, ринків, відвідання концертів...);
– не вживати алкоголь;
– побільше відпочивати.
То що, виходить, Новий рік відміняється?


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую