ye-logo.v1.2

Завтра – сонячне затемнення

Суспільство 1594

Через два тижні після Нового року, 15 січня, відбудеться кільцеве сонячне затемнення. Це красиве явище, коли Сонце виглядає як тонке яскраве кільце, блиск якого не дозволяє побачити сонячну корону. Проте, на цьому позитив і закінчується, оскільки будь-які події, що сталися з Вами в цей день, не випадкові і мають фатальний характер. Древні прекрасно розуміли значення затемнень, знали, що події, які відбуваються з людьми під час них, є реалізацією в життя закону відплати, а іноді прояву сил фатуму. Словом, це  час розплати за минулі вчинки і думки.
Тому, аби ще більше не ускладнювати собі життя, в цей день не варто призначати ніяких трудомістких або надміру відповідальних заходів. Будь-які справи, розпочаті в цей день, спричинять за собою важкі наслідки. До того ж, розвиватися вони будуть за своїми законами, і аж ніяк не за вашим бажанням. Навіть  помилки, допущені в затемнення, виправити буде дуже важко або майже неможливо. Тому образи і сварки, що виникли напередодні затемнення, негативно впливають на життя тих, кого так чи інакше торкнувся цей конфлікт. Краще бажати один одному тільки добра, тому помиріться з усіма, особливо з родичами. Уникайте негативних слів (не хворій, не кашляй). Підсвідомість не чує частку «не», і фактично ваші побажання нестимуть негативний відтінок. Краще сказати: «будь здоровий, багатий, успішний, щасливий».
А ще астрологи вважають, що сонячні затемнення є поворотними точками або перемикачами подієвих потоків. Тому екстремалам радять саме в цей період почати «нове життя».
… Хоча навіть лікарі кажуть, що в день затемнення краще не робити активних дій – вони будуть неадекватними, існує велика ймовірність помилок. Тому краще «пересидіти» цей день. Адже у сонячне затемнення інстинкти мовчать, свідомість затемнена, і розум погано орієнтується в ситуації.
Під час сонячного затемнення, зазвичай, відчувається смуток, тілесна і розумова слабкість. Люди стають пасивними, легко підкоряються чужій волі. Особливо важко, як вважають фахівці, переживають сонячні затемнення чоловіки, а також керівники та творчі особистості обох статей. Погано почуватимуться і люди, які проходять курси лікування.
До того ж дослідження щодо затемнень показують, що ймовірність різних видів катастроф збільшується у період «сфери впливу затемнення». У наступні кілька тижнів вірогідні події, такі як посилення війн, пожежі, катастрофи в аеропортах або незвичайні метеорологічні явища. Якийсь зі світових лідерів може потрапити у скандал або в трагедію, впливові правителі можуть бути засліпленими гнівом, заздрістю і егоїзмом, тому можуть виникати нелогічні або безглузді рішення, прийняті ними. Не виключена сейсмічна активність.
… Цікаво, що через два дні після затемнення у нас відбудуться вибори. А цей день, як стверджують астрологи, досить несприятливий для прийняття доленосних рішень. Тому навряд чи буде зроблений розумний вибір. Швидше за все, нас чекає другий тур. Це буде боротьба за владу. І, як це не сумно, переможе найсильніший, а не мудрий. Не слід тішитися, що в наступному році у нас все буде прекрасно. Криза затягнеться. Вибори не принесуть ніякої ясності. Але події цього року дадуть поштовх до майбутнього успіху і процвітання, нам всім треба гідно пройти ці життєві уроки.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую