ye-logo.v1.2

Любов Демидас: «Наша доля залежить не тільки від нас»

Суспільство 2357

Чи впливають планети на нашу долю? Звичайно, стверджує хмельничанка, астролог з 15-річним стажем Любов Демидас, причому, за її словами, на долю впливають і планети, що є в гороскопі вашої другої половинки, і навіть ваших друзів.
«Так, наша доля залежить не тільки від наших бажань та зусиль, а і від макро- та мікроциклів Всесвіту, – розповідає Любов. – Тому життя людини можна поділити на річні та 12-річні цикли. І завдяки розрахункам можна визначити, коли в них настає підйом, а коли – спад. Під час підйому в людини немає ніяких перепон – ні в чому. Вона не докладає особливих зусиль, їй все пливе в руки, зустрічаються «потрібні» люди, обставини складаються так, що все вирішується на її користь. Ось у цей час і варто зайнятися матеріальною стороною життя. А от під час спаду, навпаки, людина б’ється наче риба об лід, а результати – нульові. В такий період треба працювати над духовним розвитком.
І якщо людина знає, коли і який період у неї буде, вона може підкоригувати своє життя і пережити важкий період.

Невдахи із «Титаніка» та «Адмірала Нахімова»
Хоча, є люди, у житті яких постійний спад (дійсно, є такі дати народження), і, всупереч усім старанням, вони не живуть, а животіють. І з часом починають вживати алкоголь, наркотики... В мене є такі люди, і я їх веду роками, але в  результаті врятувати їх майже нереально». 
Якщо слідувати цій теорії, виходить, що на «Титанік» сіла більша частина невдах. Саме так, вважає астролог, в той період всі ті люди були на спаді. Може, і не всі, бо ж не всі потонули – дехто в цьому кошмарі врятувався. Але вийшло так, що в одній точці накопичився надлишок негативної енергії. А коли, за словами пані Любові, такі люди з тих чи інших причин збираються разом, ця спадаюча енергія підсилюється (тоді й літаки падають, і поїзди сходять з рейок...).
Взагалі, протягом життя ми дуже часто буваємо в смертельних точках і дуже  часто шкодуємо за тим, за що мали б дякувати. Для прикладу, дівчина, йдучи в  парк на побачення, зашпортнулася, впала, зламала ногу, або її затримав шеф, нагримав. Вона плаче – як же їй не пощастило! Але в парк, на те місце, де на неї, припустимо, чекав маніяк, вона не пішла...
«Он, на «Адміралі Нахімові» мали плисти Винокур і Лещенко, – розповідає пані Любов. – І от Лещенко раптово вирішив летіти літаком. Винокур засмутився: «Самому мені там буде нудно, я краще пароходиком доберусь». І от вони живі-здорові, а «Нахімов» потонув... Уже встановлено, що в обох на той період були точки, близькі до смертельної, але в Лещенка вона була слабшою, і він змінив транспорт, а Винокура просто врятувала дружба з ним».

Про дні народження та самотніх жінок
До пані Любові часто звертаються з питанням: чи правда, що люди часто помирають в період, близький до дня народження? Так, стверджує вона, нерідко помирають навіть на свій день народження. Причина в тому, що 6-й і 12-й місяці після дня народження – це два місяці в році, коли енергії дуже низькі. «Адже у кожного, крім загальновизнаного, є свій новий рік, – каже астролог. – Він настає в той день, коли людина народилася. Наприклад, якщо ви народилися 10 лютого, то період з 10 січня по 10 лютого і з 10 липня по 10 серпня – ці два місяці дуже низько енергетичні, і коли в людини є серйозні проблеми зі здоров’ям, вона може померти. Тому ці два місяці треба просто проживати, тобто, намагатися вести відпрацьований ритм життя і звести активність до нуля.
А от що стосується вдівства, то від цього найчастіше потерпають Скорпіони. «Взагалі цей знак вважається вдовиним, - каже Любов, – причому, дуже часто дівчата-Скорпіони стають вдовам в молодому віці, у 18-19 років. Зі своєї практики знаю сестер, що народилися під цим знаком, і які поховали чоловіків ще до 20 років. Таких називають чорними вдовами, і відомі випадки, коли вони ховали по 5-6 чоловіків. Але це не їх провина, справа в тому, що вони притягують енергетику людей, яким назначено мало жити. Адже сам Скорпіон має дуже сильну енергію, а ті слабкі, тому й тягнуться до них, і, можливо, завдяки їм і живуть довше».
... Взагалі, як пояснила пані Любов, кожен знак має своє призначення, і щастя знайде лише, втілюючи свою космічну місію. Терезам, для прикладу, дуже складно жити, бо вони повинні балансувати на грані золотої середини, серед Дів та Левів (жінок) багато одиноких, оскільки це знаки самотності для жінок. Для Рака головне – сім’я, і така людина, якщо залишилася одна, просто зачахне, оскільки їй треба про когось піклуватися... А от для Овна домашній затишок нічого не вартий, це люди – генератори ідей, і якщо вони не можуть проявити себе в цьому, вони слабнуть енергетично.  
«Як часто буває таке, що в людини повний крах, – каже астролог, – але варто їй проявити активність саме у своєму призначенні, вона входить в течію енергії, під якою народилася, і її справи різко йдуть угору».
Щодо родинних зв’язків, то, за її словами, існує кілька сценаріїв. Наприклад, векторне кільце, яке зв’язує намертво. І це дуже погано, оскільки люди, що знаходяться в ньому, не дають спокою тим, кого люблять. Тому й з’являються мамині синки, і навіть якщо такий чоловік знайде жінку, мати все одно не дасть молодим спокою. Коли ж один з цього кільця помирає, інший безмежно страждає. 
Буває й по-іншому, коли рідні не вживаються. Якщо взяти коло Зодіаку, то  знаки в ньому розташовані один навпроти іншого. Наприклад, Овен – Терези... В таких людей різні поняття, сприйняття світу. Вони ніколи не вживуться. Щоб така родина «вижила», треба мати хороші показники, як матеріальні, так і духовні.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую