ye-logo.v1.2

Молодь в одних простирадлах запускала новорічні салюти,

Суспільство 1148

А працівники сауни в прямому сенсі “випроводжали” пацюка. Справжнього

Всі ми хоча б раз в житті переглядали фільм Ельдара Рязанова “Іронія долі...”.  У багатьох відтоді з’явилася звичка ходити в сауни чи бані напередодні Нового року. Проте багато хто й зустрічає рік новий в сауні. Але комусь свято, а хтось в цю ніч працює.
Про новорічну ніч на робочому місці розповідає адміністратор сауни спортивно-оздоровчого комплексу “Банька” Людмила Трембач.
 “В ніч з 2008 на 2009 рік мені випало чергувати в сауні. Нас в зміні працює завжди по двоє. Замовлення було на два зали: в одному відпочивала молодіжна компанія з восьми осіб, а в іншому – одна молода пара. Звісно, ми з напарницею теж накрили на роботі святкового стола. Нас заїхав привітати директор закладу Володимир Діль, а заодно й привітав наших відвідувачів, подарувавши їм по пляшці шампанського, – каже Людмила Олександрівна. – Двері ми завжди вночі зачиняємо, аби уникнути випадкових гостей. Переживали, щоб компанія збитків не наробила, але все обійшлося. Молодь виявилася веселою та доброзичливою”.
 За словами адміністратора, у новорічну ніч сталася дивна подія. “Коли колега зайшла до туалету, я одразу почула її крик: “Пацюк!!!”, а незабаром вона вилетіла звідти кулею. Не знаю, яким чином і звідки він там взявся, але ми його довго намагалися звідти вигнати на вулицю. Врешті, нам це вдалося, хоча пацючок не дуже хотів покидати тепле приміщення.  Потім ми навіть сміялися, що “випровадили” рік Пацюка та зустріли рік Бика. До речі, наступного дня ми бачили його поблизу будівлі і дивувалися, як він ще не замерз від холоду”.
 Звісно, вранці усі працівники разом перевірили приміщення про всяк випадок, але більше пацюків ніде не бачили. Досі залишається загадкою, як він до нас потрапив...
 А ще Людмила Олександрівна запам’ятала новорічний салют. “Одразу після того, як годинник пробив дванадцяту годину ночі, уся весела компанія у самих лише простирадлах вибігла на вулицю та почала запускати салюти. Не знаю, як вони не замерзли. Ось такий у мене був веселий новий рік на роботі”.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую