ye-logo.v1.2

Цього року міська освіта «гуляє», комунальники – працюють

Суспільство 2492
автора
Наталя Степанова: «Уточнення до міського бюджету ще вноситимуть кілька разів».. Фото: автора

Хмельницька міська рада ухвалила бюджет на 2014 рік, так і не дочекавшись, коли головний фінансовий документ затвердить область.

 За словами начальника управління фінансів Хмельницької міської ради Наталі Степанової, бюджет-2014 дещо кращий ніж минулорічний, але головна проблема – більшу його частину «з’їдає» зарплатня бюджетників – залишилася.
«Освіта цього року буде більш самодостатньою. Вперше виділені кошти, в сумі 3 мільйони 800 тисяч гривень, на додаткове харчування учнів 5-11 класів. Суму на харчування 1-4 класів теж збільшено з 3,20 до 4 гривень», – каже Наталя Степанова.
На благоустрій міста цього року планують витратити 15 мільйонів гривень. З цих коштів, за словами мера Сергія Мельника, мають відремонтувати набережну, на що передбачили 4 мільйони гривень. Не забули також про інші об’єкти: буде завершено реконструкцію фонтанів у сквері ім. Т. Шевченка, привокзальної площі та безіменного струмка, що поблизу Перинатального центру. До речі, комунальники планують збільшити кількість двірників на 15 осіб та закупити додаткову спецтехніку.
У капітальний ремонт доріг планують вкласти 32 мільйони гривень, понад 3 мільйони – на капітальний ремонт житлового фонду. Загалом на ремонт та утримання вулично-дорожньої мережі в бюджеті міста закладено 61 мільйон гривень.
Причину, чому місто так поспішало із прийняттям бюджету, не чекаючи області міський голова пояснив тим, що потрібно провести тендери, щоб у квітні розпочати роботи. Решту питань розпорядники коштів мають уточнити і подати до міської ради, бо приблизно за місяць будуть вноситися уточнення до бюджету.
До речі, поки область ще не ухвалила головний фінансовий документ, міські депутати сподіваються, що й їм звідти щось перепаде: вони прийняли звернення до обласних колег, щоб ті, під час розподілу коштів, виділили 9 мільйонів гривень для Хмельницької міської дитячої лікарні.
«У цьому медичному закладі лікується чимало дітей з області. За статистикою, з майже дванадцяти тисяч дітей, які лікувалися у дитячій лікарні, чотири з половиною – мешканці населених пунктів області. Ну не хочуть діти з районів лікуватися у вас, то що ми їх виженемо?», – апелював ще напередодні, на засіданні колегії Хмельницької ОДА Сергій Мельник.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую