ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Три «золота» і одна «бронза» у хмельницького спецназу

Суспільство 2383
автора
У ваговій категорії до 65 кг чемпіоном став лейтенант Тарас Каргальськов.. Фото: автора

Три «золота» в індивідуальному заліку і «бронза» у командному - такий результат виступу військових розвідників 8-го окремого полку спеціального призначення на першості Оперативного командування “Північ” з гирьового спорту, який 13 лютого приймав Хмельницький.

 13 лютого, у Хмельницькому, змаганнями з гирьового спорту стартувала спартакіада Оперативного командування “Північ”. Майже 80 військовослужбовців за контрактом і офіцерів з 12 військових частин об’єднання, які дислокуються на Львівщині, Волині, Закарпатті, Хмельниччині, Рівненщині і Чернігівщині, виявляли кращих у гирьовому спорті в індивідуальному і командному заліку. Змагання проводились у мікрорайоні Ракове, на спортивній базі 19 ракетної бригади Оперативного командування “Північ”, якою командує полковник Федір Ярошевич.
Начальник групи фізичної підготовки і спорту управління бойової підготовки ОК “Північ” підполковник Леонід Садовський підкреслив, що спартакіада проводитиметься у семи видах змагань: гирьовий спорт, міні-футбол, багатоборство ВСК, офіцерське триборство, військово-прикладне плавання, рукопашний бій і стрільба зі штатної зброї.
Відповідно до положення про проведення спартакіади об’єднання, у залік йтимуть результати командної і індивідуальної першості. Кращі військовослужбовці і команди військових частин, які продемонструють високі результати за підсумками в окремих видах будуть нагороджені грамотами.
– Вже у травні ми плануємо завершити змагання першістю з військово-прикладного плавання, яке пройде у Володимирі-Волинському, і підіб’ємо підсумки з визначенням переможців і призерів, – констатував підполковник Леонід Садовський і додав, що команда-переможець спартакіади отримає перехідний кубок командувача ОК “Північ”.
Крім того, за підсумками кожної із семи окремих першостей будуть сформовані збірні команди з кращих військовослужбовців-спортсменів, які братимуть участь у спартакіаді Збройних Сил України та різних армійських чемпіонатах і першостях.
За підсумками першого етапу спартакіади – гирьового спорту, загальну перемогу у командному заліку здобули військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади з міста Яворова, Львівської області. Друге місце вибороли гирьовики 15 реактивного полку, який дислокується теж на Львівщині, а саме у Дрогобичі. “Бронзові” нагороди першості у Хмельничан – команди військових розвідників 8-го окремого полку спеціального призначення, де командиром підполковник Олег Нечаєв.
Ще відзначились наші хлопці-спецпризначенці з Хмельницького перемогами та призовими місцями в індивідуальному заліку. Так, відповідно до підсумкового протоколу, у ваговій категорії до 65 кг чемпіоном став лейтенант Тарас Каргальськов (на фото під час виконання вправи у поштовху), який і у ривку і в поштовху не залишив шансів своїм суперникам і підтвердив спортивний клас кандидата у майстри спорту. Доречі, Тарас ще курсантом Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного зумів стати призером чемпіонату України з гирьового спорту по довгому циклу. У Хмельницький полк спецназу він прийшов одразу по закінченню військового вишу у Львові. Наразі лейтенант Каргальськов займає посаду командира групи спеціального призначення і користується заслуженим авторитетом як у підлеглих, у рівних по службі і має повагу від старших та досвідчених колег по зброї.
Крім Тараса ще двоє його колег, Хмельницьких спец призначенців, теж здобули звитягу. Так у ваговій категорії до 90 кг – чемпіоном став старший солдат Володимир Миколюк, а старший сержант Іван Богомол здобув «золото» у найповажнішій, найважчій категорії – понад 90 кілограмів.
Наступні два етапи спартакіади – першості Оперативного командування “Північ” з багатоборства ВСК і зі стрільби із табельної зброї пройде в Рівному з 18 по 20 березня 2014 року.

Андрій Агєєв, Регіональний медіа-центр Міноборони України,
м. Хмельницький.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую