ye-logo.v1.2

«На дачі краще, ніж в Хорватії», –

Суспільство 1063

твердить депутат Кам’янець-Подільської міськради Сергій Вєдєрніков

Cпробували дізнатися у місцевих VIP-персон, де вони відпочивають та які мають дачі. Держслужбовці замахали руками: ні в якому разі не пишіть на цю тему, незабаром же вибори! Серед сміливців відкрити двері в свою фортецю знайшлося лише двоє депутатів-підприємців.
Відомий у Кам’янці-Подільському підприємець Сергій Вєдєрніков, (власник фірми «ВікноПлюс», депутат міськради) зізнався нашому кореспонденту: цьогоріч довелося скоротити видатки й на відпочинок. Якщо в попередні роки він із родиною «освоїв» усі моря та курорти, то тепер віддає перевагу рідному Дністру. Коли ж навіть криза піде на спад, Вєдєрнікови вже навряд чи поїдуть на закордонні курорти. Бо оцінили шарм, користь та економність відпочинку й оздоровлення вдома, на Поділлі. До того ж, збудували на березі Дністра в селі Гринчук дачу. Щоправда, дачею назвати її тепер вже важко: будинок став місцем постійного проживання, каже пан Сергій.
Ідея облаштування гніздечка над водою належить самому господарю. Немарно ж він має статус інструктора з глибоководного рибальства. А допоміг із проектом головний архітектор Кам’янця-Подільського Анатолій Ткачук. Будинок сяє вікнами, що їх випускає фірма Вєдєрнікова. А ще в ньому є котел, що працює на дерев’яних палетах, який чудово обігріває житло. У домі є все, що може потішити навіть вибагливих відпочиваючих: басейн, сауна, зимовий сад, гараж, у якому є придбаний в попередні роки квадроцикл для подорожей Медоборським кряжем, а на причалі – катер. Кожному з родини – дружині Валентині,сину Дмитру, невістці Маші і внуку Єгору є чим зайнятися. Техніку Сергій Вєдєрніков любовно добирав і купував упродовж кількох років. У ній він добре тямить. Зовсім недавно полишив автоспорт, але дуже гордиться званням чемпіона України з гірських перегонів, яке здобув у 2007 році. Кілька років був організатором всеукраїнського авторалі на Поділлі.
Сергій Леонідович мріяв на власній дачі закласти яблуневий сад. Але дізнався, що саджанці слід обробляти хімікатами разів 10 за сезон – і відмовився від намірів. Зате огірки, каже, ростуть над Дністром, як
бур’ян. Без жодних стимуляторів росту. Досвід із догляду за зеленцями Вєдєрніков позичив у знаменитій огірковій столиці – селі Горошова на Тернопіллі, мешканці якої неймовірно розбагатіли саме завдяки огіркам, якими торгують майже цілий рік.
- Нинішнього літа на Дністрі помітно менше відпочиває людей, ніж торік. Усе це теж через кризу, «страшилки», які поширюються щодня по телебаченню: мовляв, буде ще гірше, – каже власник дачі. – Це сумно, бо народ, який не вміє відпочивати, й працюватиме гірше. Але, звичайно, «відтягуватися» на природі, як деякі, котрі себе царями уявляють, гріх. Хоч я й майстер з глибоководного плавання, для полювання на сомів цим досягненням не користуюся. Якщо сом за 40 кіло – це вже й не риба, а тварина, як таку вбивати? Не можу забути картину жорстокого вбивства молодої косулі. Тварина переправлялася на другий бік. Її побачили з однієї з дач, і кинулися наздоганяти на моторці та в повному озброєнні, аби здобути собі шашлик. Тендітній красуні-косулі той варвар перерізав горло просто в воді… Він же людина не бідна, як і ще один, який завжди хвалиться: оце вбив аж 25 качок! Чи ж він їх з’їсть? Чи він голодний? «Це нездорова психологія», – переконаний пан Сергій. Він особисто може бути й мисливцем, і рибалкою, але більше «полює» на неповторні дністровські краєвиди. Бо, наприклад, у тій же Хорватії, куди купували сімейні тури раніше, можна було посидіти лише в хвойній лісосмузі, а на Дністрі є вибір. Тут же – акація, й сосни, й дубки...
Гарним відпочинком Сергій Вєдєрніков назвав і читання газети «Є! Поділля», яка стала улюбленою. А попри відпочинок радить усім не гаяти літа, готуватися до зими. Сам так робить, бо не любить просто вилежуватися без діла. Цього літа перевели опалення фірми на дров’яні котли, такі ж, як у нього на дачі. Зекономили понад сто тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую