ye-logo.v1.2

Карантин минає. люди помирають

Суспільство 1087

За одну ніч із 16 на 17 листопада нетипова пневмонія забрала життя двох мешканців Кам’янець-Подільського району

Обоє – члени однієї родини. Гарної, хазяйновитої. Сім’ю Стареньких бага-тьом ставили за приклад: у них і в хаті, і біля хати, і в хліві – достаток та порядок. Зауважимо, в сім’ї  є  медпрацівники.
Коли 50-літню жінку – тьотю Надю Стареньку забирала «швидка», вона попросила односельців: «Викопайте мені яму. Я вже не повернуся». Пройшла ніч, і вона повернулася в своє рідне село Баговицю Кам’янець-Подільського району, але тільки для того, щоб навіки піти тут у землю… Поруч із нею поховають і 23-літню її невістку. Її скосила та ж сама біда. Двобічна нетипова пневмонія. Буквально за кілька днів у обох жінок зго-ріли легені.
Ще 11 листопада  Інна приїхала в ра-йонну лікарню, де лікується її маленька донечка. У неї теж пневмонія, але протікання хвороби має середній рівень тяжкості. Хтось із медперсоналу звернув увагу на її посіріле обличчя і вмовили зробити флюорографію. Однак, знімок не показав нічого страшного. І хоч молода мати почувала себе не дуже добре, в лікарню не лягла, а, отримавши консультацію лікаря та рецепт, поїхала до села. Сільський фельдшер каже, що до нього за допомогою  жінка не зверталася.
«Обидві жінки в дуже важкому стані потрапили до центральної районної лікарні 16 листопада, – коментує головний лікар Яків Цуглевич. – І одразу були направлені в реанімацію. Та штучна вентиляція легень уже не допомогла, адже легені були насичені кров’ю до сорока відсотків. Санітарна служба, лікарська бригада виїхали на місце проживання померлих, усіх, хто був з ними у контакті, а це чоловік, тесть, обстежили. Причин для їх госпіталізації немає. У будинку провели дезінфекцію. Торік у нашому районі пневмоній було не менше, але гинули люди з асоціальною поведінкою, наприклад, бомжі, пияки. Нині ж хвороба забирає молодих людей, які живуть у достатку».
З початку епідемії  і в міській лікарні померло четверо молодих людей. На 17 листопада з 17  померлих в усій області семеро жертв епідемії є якраз мешканцями найпівденнішого району та міста Кам’янця-Подільського. Уже з наступного понеділка тритижневий карантин закінчиться. Влада району, а особливо міста серйозно готується до цього моменту. Адже близько 30 тисяч учнів та студентів (чимало із західних областей, які дуже постраждали від епідемії) повернуться в свої колективи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую