ye-logo.v1.2

Переглянуть ліфтовий тариф

Суспільство 1529

У Кам’янці-Подільському ще й думають про спеціальні ліфтові картки

Мешканці багатоповерхівок стотисячного Кам’янця-Подільського заборгували за користування ліфтами 130 тисяч гривень. Люди не поспішають платити ще й з тієї причини, що наразі 19 ліфтів зупинено, оскільки вони віджили свій вік – 25 років - і більше не підлягають експлуатації. Грошей на їх заміну і навіть ремонт у міському бюджеті бракує, а субвенція від держави за всю історію ліфтового господарства надходила лише у 2007 році.
Тому з початку року комунальне підприємство «Міськліфтсвітло», як повідомляє міська  влада, виконало капітальних ремонтів цього обладнання лише на 600 тисяч гривень. Щоправда, мешканці міста ще пам’ятають ситуацію шестилітньої давності, коли в місті не працював жоден ліфт. Із ступора їх вивело «Міськліфтсвітло», яке очолив досвідчений комунальник Володимир Крилов.
До речі, у місті плата за цей вид «транспорту» чи не найнижча в області  - 24 копійки з одного квадратного метра житлової площі власника помешкання. У цей же час в обласному центрі вона становить 35 копійок. Тож кам’янчан уже попередили: доведеться переглядати «ліфтовий тариф». А ще, ймовірно, впроваджувати за прикладом Житомира спеціальні електронні картки, які «відкривають» двері ліфту для кожного громадянина. Варто буде лише їх придбати.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую