ye-logo.v1.2

Хмельниччина прихистила понад півтисячі переселенців

Суспільство 3241
p-p.com.ua
Фото: p-p.com.ua

Нашу область обрали як жителі Криму, так і східних областей України.

Проблемами переселенців з Автономної Республіки Крим та Сходу у Хмельницькій області займається штаб допомоги біженцям. Хмельниччина уже надала притулок майже півтисячі кримчанам та 55 жителям східних областей України.

«В області обстежили житло, в якому можна розмістили переселенців. На даний момент більше 1700 осіб ми можемо прийняти. Уже близько 460 людей з Криму забезпечили житлом та 55 — зі Сходу. Також надаємо допомогу по влаштуванню дітей у навчальні заклади, вирішується питання про проведення для них ЗНО. Одного студента, який навчався у Криму, перевели у Хмельницький націнальний університет», — розповідає голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус.

Наразі влада вирішує питання щодо двох родин, які потребують житла сімейного типу.

«У Славуті на сесії міської ради уже прийняли рішення про купівлю такого будинку. У Кам'янці шукають житло. До речі, у сім'ї Журавльових, які переїхали з Криму, уже народилася дитинка тут, у нас на Хмельниччині. Їм виділили 30 тисяч гривень на придбання житла”, — запевнив голова Хмельницької обласної державної адміністрації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую