ye-logo.v1.2

Від функціонального тренінгу до регбі

Суспільство 2638
Під час занять виконують вправи, притаманні різним видам спорту.
Під час занять виконують вправи, притаманні різним видам спорту.

Функціональний тренінг — це сучасний напрямок фітнесу, який набирає все більшої популярності у світі.

 І хмельничани, що йдуть у ногу з часом, також опановують його.
“Функціональний тренінг розвиває людину в цілому, покращує різноманітні здібності: силу, витривалість, швидкість, гнучкість, спритність, координацію тощо, - розповідає тренер спортклубу “Evolution”, гравець національної збірної України з регбі Владислав Демецький. - Кожне тренування не схоже на попереднє: сьогодні ми можемо виконувати вправи в стилі єдиноборства, завтра — легкої атлетики, а післязавтра — силові чи на координацію. Також залучаємо різноманітне обладнання: гантелі, м'ячі, мішки з піском, скакалки... Завдяки такій різноманітності нудьгувати тут не доведеться нікому”.
Тренування дуже енергоємні. Завдяки великій втраті калорій вони підійдуть ще й тим, хто прагне схуднути, мати міцні м'язи, гарне тіло і... настрій.
Функціональний тренінг допомагає і у повсякденному житті. Треба пробігтися за маршруткою чи пересунути важкі меблі — у вас все вийде без проблем.
Окремо виділяють кросс-фіт — напрямок функціонального тренінгу, який поєднує гімнастичні вправи із важко- та легкоатлетичними. Він розвиває силу, м'язову і загальну витривалість.
“Кросс-фіт — це прорив у фітнесі ХХІ століття. Він зараз дуже популярний в США, Європі, адже розвиває основні якості, які потрібні людині у житті. В результаті ви маєте гарну мускулатуру та функціональне тіло”, - каже Владислав.
Крім Владислава Демецького, заняття з функціонального тренінгу і кросс-фіту проводять ще три тренери — Віталій Безносюк, В'ячеслав Нестеренко та Олег Плахотнюк. Тому дуже легко підібрати час занять, які відбуваються протягом усього дня.
До речі, в “Evolution” функціональним тренінгом та кросс-фітом займаються як любителі, як і професійні спортсмени, зокрема члени регбійного клубу “Хмельницький”, що грає у супер-лізі чемпіонатів України з регбі-15, регбі-7 і є призерами цих змагань.
“Ці заняття чудово підходять для силових видів спорту, в тому числі і регбі. До речі, в останньому будь-хто може знайти себе. В команді є 15 позицій, кожна з яких потребує певних вмінь. Хтось має більше сили, інший — кращу швидкість, але навіть невисокий і слабо розвинений фізично гравець, зате з гарним і швидким мисленням, знайде себе у команді. Тому запрошуємо усіх охочих долучитися до цього цікавого спорту, - каже Владислав. - Його переваги очевидні. По-перше — це колективний вид спорту, тому він вчить спілкуватися та співпрацювати з людьми, тримати дистанцію, підтримує командний дух та відповідальність. По-друге — це функціональний спорт, що розвиває фізичні якості і, що дуже важливо, мислення та швидкість прийняття рішень. І взагалі, регбі — це справжній чоловічий спорт і школа життя”.

"Функціональний тренінг допомагає у повсякденному житті" - каже Владислав Демецький.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую