ye-logo.v1.2

Хмельницька область виділила додаткові кошти для біженців (ІНФОГРАФІКА)

Суспільство 3200
Фото: news24ua.com

Відповідне розпорядження підписав голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Прус.

“Визначити Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації розпорядником бюджетних коштів, які виділені з резервного фонду Державного бюджету України Хмельницькій облдержадміністрації, у сумі 27,5 тисячі гривень для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя”, - йдеться у розпорядженні голови Хмельницької облдержадміністрації Леоніда Пруса.
А до 1 серпня Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації уже повинен відчитатися за використанні кошти.
За даними Інформаційного ресурсу для громадян, які переселяються з Криму та зони проведення антитерористичної операції, Хмельницька область за кількістю підготовленого житла для біженців — серед лідерів та може прийняти 2401 людину. Передовим на Хмельниччині є Старокостянтинівський район, який готовий приютити майже 400 людей.
 

Хмельницька область серед лідерів в Україні по кількості підготовленого житла для біженців і поступається лише Волинській області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую